Gå til innhold

Fitte skal lukte fitte!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Det beste er å vise hva du vil, og la henne bestemme om du får. Får du så er det rent nok for henne, er det rent nok for henne er det alltid rent nok for meg.

Anonymkode: ed995...84e

Skrevet

Æsj fitte lukt er ekkelt 🤮

Anonymkode: 911e1...d98

Skrevet

Som å høre mannen min dette😂😂

Anonymkode: e660f...108

Skrevet

Elsker å slikke fittesaft.... Ja fitte skal lukte fitte, men ikke gamle reker..... Fitta skal heller ikke lukte parfyme. Frisk og fersk fitte lukter best 🙂 

Anonymkode: 570cf...d10

Skrevet

Slikka fitta til hu jeg dater, og det lukta absolutt ingenting. Hvis det lukter er du sikkert ikke renslig nok eller har et eller annet med deg.

Anonymkode: 8f2b0...d0b

Skrevet

Mannen min liker å slikke meg, men setter aller helst pris på at det både lukter og smaker kjønn (men ikke gammelt liksom 😄). Det vil si at jeg har vært i dusjen tidlig på dagen. Han slikker selvfølgelig om jeg kommer rett fra dusjen også, men det blir litt kjedelig da. 

Anonymkode: 86039...68b

Skrevet
MagicaFraFyll skrev (På 15.11.2014 den 18.01):

Har da aldri fått noen klager de gangene jeg har dansa meg svett en kveld ute og fått "discofitte"? Lukte- og smakssansen er vel uansett noe svekket etter en fuktig kveld på byen. :danse: Lidenskap, begjær...lukter det dampende brunst og kjønn av mannen.....ja, takk! Det samme gjelder den andre veien. Selvsikre mennesker er sexy, usikre mennesker som må dusje før sex er ikke det.

naturlig er best🧡

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...