AnonymBruker Skrevet 14. november 2014 #1 Skrevet 14. november 2014 Hei. Jeg var ute med en mann og tok noen øl. Vi hadde det utrolig trivelig og pratet i 5-6 timer uten noe stopp i samtalen, eller kleine øyeblikk. Jeg klemmer han og takker for kvelden - når den er over. Vi avtaler at vi skal avtale et nytt møte via meldinger. Alle tegnene på at han var interessert var til stedet. Dagen etter når jeg spør om et nytt møte, sier han at han liker en annen som han heller vil satse på. Men hadde det ikke vært for henne hadde han gjerne møtt meg, da vi hadde det veldig kult og fant tonen. Mulig dette bare er en unnskyldning, og jeg er altfor godtroende. Skal jeg bare gi opp? Jeg er fortsatt veldig interessert! - Forvirret Oslojente Anonymous poster hash: a5a9d...008
Gjest Aella Skrevet 14. november 2014 #2 Skrevet 14. november 2014 Tror ikke du kommer så mye lenger ved å fortsette å prøve dessverre. Uansett om det kun er en unnskyldning eller ikke, så hørtes det jo ut som han ikke var interessert i noe mer.
Trivelighei Skrevet 14. november 2014 #3 Skrevet 14. november 2014 Hei! Ja, egentlig det jeg også tenkte, men man håper jo. Takk for svar!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå