Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei! :)

Jeg lurte på om det er fint med permanent i kort hår? Da mener jeg ganske kort. Jeg har barberte sider og langt hår oppå hodet. Noe lignende av dette. Mitt hår er veldig glatt, og vanskelig å ha med å gjøre. Det er også vanskelig å få krøller til å holde seg. Og siden jeg sjeldent gidder å krølle håret, men egentlig syns det er finest med krøller, så tenkte jeg at permanent hadde vært tingen. Men blir permanent bra i så kort hår? Jeg har litt lenger hår en hun på bilde. Jeg bryr meg egentlig ikke så mye om hvordan krøllene blir, om de blir små eller store, men hvis det ikke blir å se bra ut vil jeg ikke ta permanent. Jeg tenker noe sånt, sånt eller sånt. Men jeg vil ikke bli seende sånn ut! :sjokkert:

Takk på forhånd! :takke:

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Alle de fire siste linkene linker til det samme - google bildesøk.

Ellers har jeg ikke svar, annet enn at jeg også lurer litt på det samme :-) bare at jeg har ikke barbert sidene mine ;-)



Anonymous poster hash: e7635...267
  • Liker 1
Skrevet

Med store spoiler skal det nok være mulig å få til noe lignende de tre første bildene ja :) Men helt likt blir det jo ikke.

Sånn som det siste bildet blir det hvis man bruker alt for små spoler da. Men med de største tenker jeg det kan bli bra :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...