Gå til innhold

Barnevakt til trening


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg så på nettet at Yt sponser vanlige folk med ting for å hjelpe med treningen. Er det noen her som har søkt om å få sponset barnevakt? Høres smart ut, men vet ikke om barnepass.no er flinke?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ville heller funnet en skolejente i nabolaget, eller brukt treningssenterets barneparkering.

Anonymous poster hash: 64c42...1af

Skrevet

Det finnes jo mange treningssentre har barnepass inkludert i prisen:)

Skrevet

De fleste treningssenter har barnepass-ordninger som fungerer veldig bra. Der er det ofte flere barn å leke med, og voksne som passer på, samtidig er ikke du langt unna, men får sannsynligvis lov å trene i fred :)

Skrevet (endret)

Husker godt den tiden mine var små, 3-6 år så elsket de å være med på trening. Mamma skal du trene i dag? Vi vil på lekerommet :fnise: fikk trent masse!

Vi dro rett fra barnehagen til senteret, kjøpte en god morgen yoghurt til hver, og laget middag etter treningen. Slik ble det ikke for sent heller. Så det er jo en mulighet om du ikke får tak i annen barnevakt.

Endret av Leanne
  • Liker 1
Skrevet

Jeg fant ei veldig hyggelig og flink jente på Finn småjobber som kom til oss en gang i uka så mor kunne trene!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...