Rapitap Skrevet 20. juli 2004 #1 Skrevet 20. juli 2004 Noen som vet hvor det ble av knakk (eller var det knekk) pølsene? De var jo deformerte men smaken var uten like stykke. Kjempegode!!! Sist jeg kjøpte knakkpølser var i ..uhm...1985 eller noe? Hvor ble det av smaken i de pølsene...er det det som er winer i dag a?
Peluche Skrevet 20. juli 2004 #2 Skrevet 20. juli 2004 Knakkpølse, ikke knakk pølse (det blir en knakk og en pølse det, hilsen forkjemper mot orddeling). Knakkpølser får du i kjøttdisken, ihvertfall her i Bergen :-D
NullHull Skrevet 21. juli 2004 #3 Skrevet 21. juli 2004 Knakkpølse' date=' ikke knakk pølse (det blir en knakk og en pølse det, hilsen forkjemper mot orddeling). [/quote'] Hva er forresten en knakk?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå