Gå til innhold

Avhengig av KG- nå er det nok!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hver eneste dag har jeg vært på KG i veeeeldig lang tid! Tror jammen vi snakker om et avhengighetsforhold! Jeg lar meg irritere, blir såret over kommentarer, blir misforstått og forklarer igjen hva jeg mente... Herregud, nå slår det meg.., så meningsløst, dere er ukjente mennesker jeg ikke aner hvem er og jeg bruker minst 1 time på dere hver dag... trøster, diskuterer og parerer! Adjø kjære KG brukere - på tide å oppsøke det virkelige liv! Lykke til videre:-))

Anonymous poster hash: 5a290...6fa

  • Liker 1
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Nei, ikke gå over til det virkelige liv :sjokkert: Hørt det er farlig på den andre siden :sjokkert: Jeg har nesten vært der en gang, men turte ikke, snudde i døra.

  • Liker 3
Gjest Hummels
Skrevet

Haha ;) Må aldri la en nettside gå utover det virkelige liv :fnise: Først vårt vanlige liv, så forum og pc.

Skrevet

Hm? Er KG avhengighetsskapende altså?

Ikke bra.

Skrevet

Jeg tipper TS troller jeg...



Anonymous poster hash: d3376...72b
  • Liker 1
Skrevet

Slett profilen din. Beste jeg har gjort helt til jeg begynte å snoke igjen..



Anonymous poster hash: ab658...c9c
Skrevet

Jeg kan glatt si at jeg er til tider avhengig av KG, men det er fordi det er så mange hyggelige mennesker her inne som jeg ikke ville ha vært foruten. :strix:

Gjest Mrs. Random Nick
Skrevet

Hvorfor ikke få til en god blanding av disse "verdenene" da, ved å møte noen fra KG utenfor skjermen?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...