Djungelvrål Skrevet 30. oktober 2014 #1 Skrevet 30. oktober 2014 Jeg har tynt hår som blir veldig fort slitt. Noen som har gode erfaringer med et leave in produkt som beskytter håret i det daglige? Bruker ikke mye varme på håret, bare føner det av og til men setter det mye opp i en klemme, tror dette sliter mye. Farger etterveksten ca 4 hver uke. Bruker en leave in balsam eller en argan oil cream til vanlig før styling men syns ikke disse gjør noe for håret. Bruker ikke balsam fordi håret blir alt for flyete, glatt og umulig å style men bruker Joico K-pak ca en gang i uka.
Prestekragen Skrevet 31. oktober 2014 #2 Skrevet 31. oktober 2014 Olje fra Kitoko. Kjøpte av frisøren min. Lukter helt vilt godt, og har aldri hatt mykere hår
Professor Orm Skrevet 31. oktober 2014 #3 Skrevet 31. oktober 2014 Mulig du føler det blir for tungt for håret ditt, men noe som faktisk forebygger slitasje er kokosolje. Du har det i kvelden før du vasker det. Den trenger helt inn i håret, og dermed beskytter den.
Gjest Ravna Skrevet 31. oktober 2014 #4 Skrevet 31. oktober 2014 (endret) . Endret 18. januar 2018 av Ravna
Djungelvrål Skrevet 31. oktober 2014 Forfatter #5 Skrevet 31. oktober 2014 Mulig du føler det blir for tungt for håret ditt, men noe som faktisk forebygger slitasje er kokosolje. Du har det i kvelden før du vasker det. Den trenger helt inn i håret, og dermed beskytter den. Jeg vasker håret oftest på kvelden. Men det går jo an å ha det i et par timer før jeg dusjer. Men er egentlig ute etter en leave in creme.
Professor Orm Skrevet 31. oktober 2014 #6 Skrevet 31. oktober 2014 Jeg vasker håret oftest på kvelden. Men det går jo an å ha det i et par timer før jeg dusjer. Men er egentlig ute etter en leave in creme. Kokosolje anbefales virkelig, det er bevist at det funker. Anti snap fra Redken er jo også en klassiker. Bruker i tillegg touche perfection fra Kérastase, den gjør at tuppene ikke blir så tørre, og dermed blir det mindre slitt.
snilla Skrevet 31. oktober 2014 #7 Skrevet 31. oktober 2014 Jeg anbefaler leave in conditionen til beauty without cruelty! Den er veldig lett, merker ikke at den tynger håret. Har fått veldig mye mindre slitte tupper etter at jeg begynte å bruke den. Gir mye fukt og beskyttelse uten at jeg "føler jeg har noe i håret". Den er veldig drøy i bruk, og billig. Kjøpte den på iherb. Er vegansk og ikke testet på dyr.
Djungelvrål Skrevet 1. november 2014 Forfatter #8 Skrevet 1. november 2014 Kokosolje anbefales virkelig, det er bevist at det funker. Anti snap fra Redken er jo også en klassiker. Bruker i tillegg touche perfection fra Kérastase, den gjør at tuppene ikke blir så tørre, og dermed blir det mindre slitt. Antisnap syns jeg ikke virket, men jeg mistenker at jeg fikk et fake produkt fra nettstedet. Er det denne fra Kerastase? http://www.kerastase-usa.com/touche_perfection/3474630618008.html#
Professor Orm Skrevet 1. november 2014 #9 Skrevet 1. november 2014 Antisnap syns jeg ikke virket, men jeg mistenker at jeg fikk et fake produkt fra nettstedet. Er det denne fra Kerastase? http://www.kerastase-usa.com/touche_perfection/3474630618008.html# Ja, det er det. Går an å stikke innom en frisør og prøve den
Gjest Enhjørning Skrevet 1. november 2014 #10 Skrevet 1. november 2014 Uniq One fra Revlon er kjempegod! Det er sånn "alt i ett" system og jeg har med kokoslukt, den er kjempegod!
AnonymBruker Skrevet 3. november 2014 #11 Skrevet 3. november 2014 Sverger til den rosa fra bed head, den heter after party. Anonymous poster hash: d37fd...eee
bmt Skrevet 5. desember 2014 #12 Skrevet 5. desember 2014 http://www.beautybay.com/haircare/uniqone/allinonehairtreatment/
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå