Blablab Skrevet 8. oktober 2014 #1 Skrevet 8. oktober 2014 Er på jakt etter en flytende fundation som dekker endel som jeg kan bruke når jeg skal på fest. Gjerne en som ikke gir en helt matt finish, men heller ikke en ekstremt shiny. Om den ikke gir urenheter er det et superpluss, men ingen krise ettersom jeg ikke skal bruke den hver dag. Tips?
Prestekragen Skrevet 8. oktober 2014 #2 Skrevet 8. oktober 2014 Armani luminous silk! Den ser smashing ut på bilder og
Blablab Skrevet 8. oktober 2014 Forfatter #3 Skrevet 8. oktober 2014 Takk ! Har forresten kombinert hud som lett får nupper/kviser av feil produkter og er dehydret i vinterhalvåret. Men har ikke sånn supermye å dekke lenger heldigvis.
lillemy02 Skrevet 8. oktober 2014 #4 Skrevet 8. oktober 2014 Ysl touch eclet foundation (tror det er slik den skrives)
Prestekragen Skrevet 8. oktober 2014 #5 Skrevet 8. oktober 2014 Takk ! Har forresten kombinert hud som lett får nupper/kviser av feil produkter og er dehydret i vinterhalvåret. Men har ikke sånn supermye å dekke lenger heldigvis. Jeg også, men armani sin ser fab ut på min hud, har ikke reagert på den.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå