Nieida Skrevet 14. juli 2004 #1 Skrevet 14. juli 2004 Vi har nå bestilt fly til Split 31. juli. Vi kommer dit på kvelden og trenger overnatting. Skal ikke være der mer enn en natt. Vi er 1 par med en datter på 14 som skal reise som "ryggsekkturister" i 12 dager i Kroatia. Vi er ikke ute etter noe dyrt men praktisk og greit. Har du noen tips? :-)
Gjest Anonymous Skrevet 14. juli 2004 #2 Skrevet 14. juli 2004 Du kan prøve hotell (eller kanskje mer pensjonat) Slavija, det ligger inne i Gamlebyen. Lett å finne, står bl.a. i Lonely Planet. Kan nok være lurt å bestille på forhånd. Det er visstnok også åpnet et helt nytt ungdomsherberge i gamlebyen, men det har jeg ikke fått sjekket selv enda. Egentlig er det ingen rimelige og greie hoteller i Split. :-? Styr unna Bellevue hotell, ihvertfall rommene i øverste etasje. De har ikke vinduer (!) Ellers vil dere garantert få tilbud om privatrom hvis dere befinner dere på busstasjonen i mer enn 2 minutter.
Elze Skrevet 14. juli 2004 #3 Skrevet 14. juli 2004 Innlegget over var fra meg, men jeg var visst blitt logget ut :oops: Fant forresten dette på nettet, litt usentralt, men faktisk rimelig til Kroatia å være. http://www.hoteldujam.com/ Flotte bilder fra Split på introen dessuten :-) God tur! Dere får det garantert kjempefint.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå