Gå til innhold

Hva gjør dere den uka dere...


Anbefalte innlegg

Skrevet

....ikke har barna?

Anonymous poster hash: 8de4c...6ac

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Da jobber vi ekstra for å få mindre jobb når ungene er hjemme, reiser bort, går på kino, vasker hus og gjør forefallende arbeid, koser oss sammen, drar på kafé med venner og sover.

Og gleder oss til ungene kommer hjem igjen.

Skrevet

Jeg jobber!!

Jeg jobber bare kveld den uken jeg har barnefri, så ikke mye å ta seg til.

Skrevet

Jeg syns dagene blir så laaaang den uken de er hos sin far. Har dere startet opp med noen nye hobbyer, hvordan møte nye venner som er single?

Anonymous poster hash: 8de4c...6ac

Skrevet

Jeg nyter friukene mine. Trener, er med venner, spiser det jeg vil, sover mye og lader batteriene til ungene kommer hjem igjen<3

Anonymous poster hash: 9dd08...c7a

Skrevet

Har barna 72 %, så de dagene jeg ikke har barna nyter jeg alenetid med kjæresten, treffer venner på andre arenaer, jobber inn noen timer osv.

Barna er lite hos far i forhold til hos meg. Så hver time utnyttes.

Nå i høstferien skal de en lang helg til faren, kjæresten har også barnefri, så da blir det en helgetur på oss!

Anonymous poster hash: 5b84b...b13

  • Liker 1

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...