mon_nom Skrevet 23. september 2014 #1 Skrevet 23. september 2014 Jeg har skrevet snart i to uker med en fyr på en datingside. Vi har igrunn skrevet ganske mye sammen. Jeg har lyst til å treffe han og han vil treffe meg. Vi bor faktisk kun et steinkast unnas hverandre, mye mulig at vi kanskje kan ha truffet på hverandre på butikken. Når synest dere det e greit å treffes, bør vi skrive mer sammen første?
Jenna Skrevet 23. september 2014 #2 Skrevet 23. september 2014 Vi skrev bare sammen ca 4 meldinger, ringte ett par ganger for å avtale sted å treffes. Ikke vits å bruke masse tid på nettet om en har mulighet til å treffes. Det er i det virkelige livet en ser om kjemien stemmer.
AnonymBruker Skrevet 23. september 2014 #3 Skrevet 23. september 2014 Jeg og samboeren min skreiv i fire dager før vi traff hverandre. Føler dere dere klare ville jeg bare hoppa i det. Funker det ikke nå, funker det ikke senere heller. Anonymous poster hash: db031...887
John Galt Skrevet 23. september 2014 #4 Skrevet 23. september 2014 Skriv minst mulig,,, Alltid treffes så raskt det lar seg gjøre,, En skal som regel treffe ganske mange før det klaffer. Ikke kast bort tid på å skrive med de en ikke har den rette kjemien med, ansikt til ansikt.. Selv liker jeg best å avtale et kort møte over en kopp kaffe tidlig på kvelden. Disse møtene ble nesten alltid strukket ut til midnattstider før vi brøt opp, selv i de tilfellene hvor vi begge var enige om at kjemien mellom oss ikke var den rette. Mange timers konversasjon ansikt til ansikt, gir et godt svar på, om det finnes en vei videre.
Gjest Skrevet 23. september 2014 #5 Skrevet 23. september 2014 Om dere begge ønsker å treffe hverandre, så er det jo bare å hoppe i det
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå