Eolin Skrevet 7. september 2014 #1 Skrevet 7. september 2014 Som skrevet i tittelen, alle bildene mine har plutselig bare blitt sorte. Jeg kan se mappa, og utenfra viser den som vanlig et tilfeldig bilde - men når jeg klikker på mappa kan jeg se at alle de grå feltene (som normalt lastes over til å bli alle bildene jeg har tatt med telefonen) blir helt sorte. Jeg kan trykke på skjermen (og jeg treffer jo noe, for hele siden er jo egentlig fylt med bilder, jeg kan bare ikke se noe) - og jeg ser at jeg har mulighet for å dele, slette, apper osv. Men bildet er helt sort... jeg har søkt rundt på internett, men ikke funnet noen hjelp. Er det noen som har noen tips eller har opplevd det samme? det eneste jeg har gjort er å slå av og på telefonen et par ganger. Den kan fint vise de andre fotoalbum (eksempel de som er koblet til min facebook-profil).
Electron Skrevet 7. september 2014 #2 Skrevet 7. september 2014 (endret) Kan du se bildene om du kobler telefonen til pcen? Edit: Søkte litt rundt på nett nå. Det viser seg at fler har problemet. De fleste løste det ved å putte bildene i en ny mappe. Kilde Endret 7. september 2014 av Electron
Eolin Skrevet 7. september 2014 Forfatter #3 Skrevet 7. september 2014 nå er selvfølgelig den kabelen borte, men jeg skal definititvt sjekke ut den muligheten! jeg bruker ikke skydrive eller andre delemapper, så skal jeg bare lage en ny mappe om jeg får kobla den til pcen, eller kan det risikiere å ødelegge noe?
Electron Skrevet 7. september 2014 #4 Skrevet 7. september 2014 nå er selvfølgelig den kabelen borte, men jeg skal definititvt sjekke ut den muligheten! jeg bruker ikke skydrive eller andre delemapper, så skal jeg bare lage en ny mappe om jeg får kobla den til pcen, eller kan det risikiere å ødelegge noe? Det virker som det skjer med mapper uten skydrive også. Du kan ikke ødelegge noe om man flytter bildene, men jeg ville anbefalt backup uansett. 1
Eolin Skrevet 7. september 2014 Forfatter #5 Skrevet 7. september 2014 Det virker som det skjer med mapper uten skydrive også. Du kan ikke ødelegge noe om man flytter bildene, men jeg ville anbefalt backup uansett. ok, tusen takk for tipsene. prøver det nå!
Eolin Skrevet 7. september 2014 Forfatter #6 Skrevet 7. september 2014 (endret) ok, supermerkelig. jeg har nå koblet til telefonen - og jeg kan se de siste bildene jeg har tatt, heldigvis! men så ligger det plutselig en god slump "ekstra" bilder som bare er disse helt sorte bildene. som om den har tatt masse bilder uten at kameraet har vært aktivert eller noe. så rart! 120 sorte bilder iløpet av natta. ikke at jeg kunne se noen bilder overhodet på mobilen, men på pcen kan jeg se alle bilder - inkludert de jeg faktisk har tatt. jaja. har bildene ihvertfall. Endret 7. september 2014 av Eolin
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå