Gå til innhold

Bollene fra Shell Bolleland på Hamar


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvorfor er disse så populære? Dere som har smakt de, er de bedre enn vanlige småboller du får kjøpt andre steder?

Anonymous poster hash: c28dd...5c7

Videoannonse
Annonse
Gjest Supersnella
Skrevet

Vi kjørte forbi i sommer og måtte stoppe innom,har jo hørt så mye om de. Men ble kjempe skuffa, de var ikke stekt lenge nok og var deigete og tunge. Smakte ikke godt i det hele tatt, kan være at vi var uheldige men smaken var ikke mye å skryte av.

Skrevet

Espa du tenker på? Synes de er knallgode jeg, nettopp fordi de er litt "deigete" som hun over her skriver! Min favoritt er karamellbollene, sjokoladebollene er ganske gode de også. Åhh nå fikk jeg lyst på boller!

  • Liker 1
Gjest Mrs. Random Nick
Skrevet

Jeg tror det er Espa du tenker på. Jeg har smakt dem, og de er helt ok.

Har vært på jobbintervju på Shell som er nærmest meg (ikke i samme kommune som der Espa ligger) og de sier at de bruker samme oppskrift/leverandør.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...