AnonymBruker Skrevet 29. august 2014 #1 Skrevet 29. august 2014 Jeg har nesten bare damevenner. Kun noen få barndomskamerater. Er det noe damer syns er turn-off?Anonymous poster hash: dc36c...2bb
Worcy Skrevet 29. august 2014 #2 Skrevet 29. august 2014 Jeg har flere kamerater enn venniner, og typen min har flere venniner enn kamerater. :-)
Nettinettet Skrevet 29. august 2014 #3 Skrevet 29. august 2014 Turn of tror jeg ikke så mange vel synes det er, men at det gjør en del damer usikre med tanke på å gå inn i et forhold med deg, jepp. Samtidig så luker du jo ut usikre damer ved å fortsette å gjøre det du trives med, og tilbringe tid med de du trives med. For en kvinne som velger å bli sammen med en mann som har masse venninner, vet hvem hun er og lar seg ikke skremme av slikt.
AnonymBruker Skrevet 29. august 2014 #4 Skrevet 29. august 2014 Jeg synes ikke det er et problem i seg selv, men av erfaring har mennene jeg er kompatible med flest guttevenner, slik jeg har flest jentevenner. Anonymous poster hash: a2ab2...637
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå