Dollface Skrevet 4. juli 2004 #1 Skrevet 4. juli 2004 Jeg er på jakt etter en dekkende foundation og lurer på om Elizabeth Arden sine er det ?
Gjest Ethereal Skrevet 4. juli 2004 #2 Skrevet 4. juli 2004 Hva slags hudtype har du? Til tørr hud kan jeg anbefale Cream Finish foundation fra Kanebo, den er veldig dekkende. Jeg bruker den av og til som concealer. Ellers kan du forsøke ID Bare Escentuals (hudpleier) som er foundation i pudderform. Den kan legges akkurat så dekkende som du vil ha det, og irriterer ikke huden. Den skal til og med være trygg for eksemhud eller hud med kviser. Jeg har tørr hud, og liker den godt, fordi den kan legges tynt og gi et naturlig resultat. EA kjenner jeg ikke til, dessverre.
Gjest Ethereal Skrevet 4. juli 2004 #4 Skrevet 4. juli 2004 Da er sikkert Bare Escentuals et godt valg. Eller hva med Max Factor Facefinity? den er også dekkende.
Gjest Cuddly Skrevet 4. juli 2004 #5 Skrevet 4. juli 2004 Jeg bruker Cream Finish fra Kanebo. Den dekker godt, og huden ser til tider feilfri ut med den.
Gjest Lea Skrevet 4. juli 2004 #6 Skrevet 4. juli 2004 Chanels Teint Compact Crème Universel (ca 400 kroner i norske parfymerier) anbefales. Den er ganske dekkende, men ikke så det ser falsk ut. Veldig myk og lett. Det er også lett å legge tykt og tynt på som man ønsker.
Agurk Skrevet 4. juli 2004 #8 Skrevet 4. juli 2004 Lancome Color ID har jeg kommet fram til er den beste på markedet nå. Har prøvd veldig mange forkjellige typer, men denne er bare herlig. Fikk for litt siden kjempe bra kritikk i Det nye. Lykke til
Elze Skrevet 5. juli 2004 #9 Skrevet 5. juli 2004 Bare ikke kjøp Complete Coverage Foundation fra Stila. Dyreste og dårligste foundation jeg har kjøpt. Det verste er at den ikke dekker noe særlig engang! Max Factor Facefinity dekker bra, men jeg synes den er litt vanskelig å legge. Clinique har bra foundation, Superbalanced er fin til min blandingshud, men jeg sliter litt med å finne riktig farge.
Gjest Anonymous Skrevet 6. juli 2004 #10 Skrevet 6. juli 2004 Ikke gå for lancomes color id hvis du vil ha noe som dekker! :-x
Kalas Skrevet 6. juli 2004 #11 Skrevet 6. juli 2004 Nei, Color ID er perfekt som en lett sommerfoundation, men duger ikke hvis man skal dekke godt. Prøv heller Ideal Matte Refinishing Makeup fra Estée Lauder, det er min nye heldekkende favoritt - og passer også godt til blandingshud. Det er en nesten mousseaktig krem som glir silkemykt på huden (nei, jeg jobber ikke for Esteé Lauder )
Dollface Skrevet 6. juli 2004 Forfatter #12 Skrevet 6. juli 2004 Takk for alle svar! Nå har jeg endel å velge i
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå