Bokalven Skrevet 3. juli 2004 #1 Skrevet 3. juli 2004 Min kjære og jeg ankom kirken en time før vielsen, så vi gikk en tur på den store og meget vakre kirkegården før vi gikk tilbake til kirken. Utenfor kirken møtte vi Diva, og etter å ha levert gave og blomster til Popelkas mor, satt vi oss ned bak i kirken. Det var en liten, men aldeles nydelig kirke. Da Popelka kom inn i kirken spratt tårene på meg... Hun var aldeles nydelig! Vielsen var vakker, men flotte soloinslag. Så var det over, og vi fikk gratulert brud og brudgom, før de måtte skynde seg ut av kriken, slik at neste brudepar kunne bli viet. Så satte de seg inn i den stilige jaguaren som stod og ventet utenfor før de reiste avgårde...
Sita Skrevet 3. juli 2004 #2 Skrevet 3. juli 2004 Veldig flotte bider du har tatt, og for et nyyyydeligt brudepar :-)
Saeria Skrevet 3. juli 2004 #5 Skrevet 3. juli 2004 Et veldig vakkert par, ja. Flink fotograf du, lunacia.
Bokalven Skrevet 3. juli 2004 Forfatter #6 Skrevet 3. juli 2004 Takk, takk. Følte meg som rene papparatzien der jeg sprang frem og tilbake utenfor kirken.
Saeria Skrevet 3. juli 2004 #7 Skrevet 3. juli 2004 Takk' date=' takk. Følte meg som rene papparatzien der jeg sprang frem og tilbake utenfor kirken. [/quote'] Hun satte sikkert litt pris på den oppmerksomheten da. Forelska og lykkelig nygift som hun er.
Aelwyn Skrevet 4. juli 2004 #9 Skrevet 4. juli 2004 Så flotte de var..... Ble litt tårer her ja... :oops:
Piarina Skrevet 4. juli 2004 #10 Skrevet 4. juli 2004 Stilig! Vi skal også ha gammel jaguar forresten.
Tosca Skrevet 4. juli 2004 #11 Skrevet 4. juli 2004 Å, for et fint par! Og flott bil! Mange fine bilder, lunacia.
Bokalven Skrevet 4. juli 2004 Forfatter #12 Skrevet 4. juli 2004 Takk. Jeg har printet ut dette bildet som hun skal få av meg, i A4-format. Har sånn fotoprintepapir, nemlig. Jeg ble overrasket over kvaliteten bildet fikk printet ut.
Bokalven Skrevet 4. juli 2004 Forfatter #14 Skrevet 4. juli 2004 Det er et av de jeg er mest fornøyd med, og så synes jeg det uttrykker så mye.
Holly Hobbie Skrevet 4. juli 2004 #15 Skrevet 4. juli 2004 Tusen takk for flott side fra bryllupet!! Hadde min aller beste dag noensinne i går - mer senere!!
Holly Hobbie Skrevet 4. juli 2004 #16 Skrevet 4. juli 2004 Det er et av de jeg er mest fornøyd med, og så synes jeg det uttrykker så mye. Tusen takk for nydelig bilde!
Bokalven Skrevet 4. juli 2004 Forfatter #17 Skrevet 4. juli 2004 Tusen takk for nydelig bilde! Bare hyggelig! Og god tur i morgen!
AugustBrud'04 Skrevet 5. juli 2004 #20 Skrevet 5. juli 2004 Nydelig brudepar og flotte bilder - ære og honnør til fotografen!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå