Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg vurderer å skaffe meg ombre, altså lysne tuppene mine da jeg har brunt hår. Jeg har hår litt nedenfor skuldrene, så lurte på om dere har noen gode bilder/erfaringer å dele? :)
I tillegg så lurte jeg litt på hva dette evt. vil komme på i pris hjå frisør? Nekter å gjøre det hjemme selv.

Videoannonse
Annonse
Gjest _LilleMy
Skrevet

Min erfaring er at håret blir ekstremt slitt av ombre, så jeg ville ikke gjort det med kort hår. Hadde selv veldig langt hår da jeg prøve ombre, men nå har jeg skulderkort på grunn av det slitte.

Skrevet

Det tar tid, og håret blir veldig slitt.

Det vil nok koste en del for å få det resultatet du ønsker.

Skrevet

Syns man bør ha ganske langt hår for at det skal være fint med ombre. Ved for kort hår, vil det bare se ut som en ekstremt lang ettervekst.

Skrevet

Det tar tid, og håret blir veldig slitt.

Det vil nok koste en del for å få det resultatet du ønsker.

Blir håret mer slitt med ombre enn med annen bleking + farging? Evt hvorfor?

Anonymous poster hash: 4e41d...068

Skrevet

Blir håret mer slitt med ombre enn med annen bleking + farging? Evt hvorfor? Anonymous poster hash: 4e41d...068

Bleking sliter mye på håret uansett. Håret tåler ikke den påkjenningen rett og slett. Mange opplever at håret "brenner"/faller av ved bleking.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...