AnonymBruker Skrevet 16. august 2014 #1 Skrevet 16. august 2014 Er det normalt at barn som nærmer seg 2år har urolig søvn? Snuppemor har i flere mnd sovet hele natten. Hun har gått i bhg siden sept i fjor,spiser normalt og er ikke syk. Det virker som hun drømmer...ligger i senga og roper på isst,noen ganger gråter hun også. Noen som kjenner seg igjen evnt har noen råd. Vi går inn til henne vwd gråting og trøster henne i hennes seng..Anonymous poster hash: de369...3ee
Gjest Magdalene Skrevet 16. august 2014 #2 Skrevet 16. august 2014 Vår har hatt litt nattskrekk i det siste. Han blir straks to. Gråter, og drømmer. Får ikke vekket han heller, så bare løfter han opp og trøster det vi kan. Plutselig gir det seg, så sover han videre.
Illicitus Skrevet 17. august 2014 #4 Skrevet 17. august 2014 Ja, det her jeg mye kjennskap til. Han har sover urolig siden han ble født.
AnonymBruker Skrevet 17. august 2014 #5 Skrevet 17. august 2014 Her har vi også en toåring som har sovet urolig hver eneste natt siden han ble født, og fortsatt gjør det. Så at toåringer våkner om natten tror jeg virkelig ikke er spesielt uvanlig.Anonymous poster hash: 8cc84...057
SmallTalk Skrevet 17. august 2014 #6 Skrevet 17. august 2014 Er det normalt at barn som nærmer seg 2år har urolig søvn? Snuppemor har i flere mnd sovet hele natten. Hun har gått i bhg siden sept i fjor,spiser normalt og er ikke syk. Det virker som hun drømmer...ligger i senga og roper på isst,noen ganger gråter hun også. Noen som kjenner seg igjen evnt har noen råd. Vi går inn til henne vwd gråting og trøster henne i hennes seng..Anonymous poster hash: de369...3ee Vi hadde noen runder med dette for kort tid tilbake vi også, og konklusjonen ble vet at det bare var en fase som måtte gå over. Så, vi gjorde som dere, gikk inn ved gråt og trøstet til han ble rolig igjen selv om han egentlig sov, og det gikk over etter noen dager. Samtidig så fant jeg ut at han hadde toårs-jeksler som var i ferd med å bryte gjennom, så det kan jo være at det er noe slik på gang hos dere også.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå