Gå til innhold

Katten min er borte!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Katten min flyttet for 3 dager siden fra min mor til min far. Etter et døgn med jamring slapp vi ham ut. Da var vi ute sammen med han, og han utforsket området og kom tilbake. Det virket som om han hadde slått seg raskt til ro med den nye tilværelsen, så vi lot ham gå inn og ut som han ville i går. Nå har han ikke vært hjemme på 24 timer.

Tror dere han har begynt å vandre tilbake til sitt opprinnelige hjem, eller utforsker han bare området? Vi bor midt i skogen.

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Fort! Skriv et innlegg på KG! Da kommer han kanskje tilbake!



Anonymous poster hash: 16e55...6a3
Skrevet

Er det langt til hans gamle hjem?

Skrevet

Katter bør holdes inne et par uker før de slippes løs på en ny plass sånn at de lærer at det er der de bor, der de får mat og kos. Håper han ikke har prøvd å finne tilbake til gamlehuset.

  • Liker 3
Skrevet

Han kom tilbake etter drøye 30 timer :danse: han har nok bare utforsket området :)

  • Liker 1
Skrevet

Da hadde du flaks :) Dere bør holde han inne i et par uker til bare sånn i tilfelle. Det tar litt tid før katter skjønner at dette er deres nye hjem.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...