Gå til innhold

Hotell - Barcelona


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Hei!

Noen som vet om noen gode hotell i Barcelona til rundt 500-700,- natten for et dobbeltrom? Har sett en del på tripadvisor, men der er det alltid så mange motsigende innlegg.

Leter etter noe med god standard - ryddig og rent, og sentrumsnært.

Hvor er sentrum i Barcelona? Altså shoppinggater (HM, ZARA etc., ikke designerbutikker) og restauranter.

Og hvor langt er det fra sentrum til stranden?

Takk for eventuell hjelp :)



Anonymous poster hash: 9b5c5...d9a
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hm og zara ligger i rett ved katedralen. Sentrum strekker seg helt ned til stranden. Vi bodde nederst i Rambla Raval. Veldig ok sted.

Skrevet (endret)

Rosa er hvor katedralen er og zara, mango, hm++

Gult er stranden. Resten er marina.

Innenfor det blå mener jeg du bør bo om du vil bo sentralt og i gangavstand til stranden. Div hoteller er merket av på kartet.

Edit: bildet nektet å bli med.

Endret av lashara
AnonymBruker
Skrevet

Ok takk! Synes alltid det er litt vanskelig å finne ut akkurat hvor "city center" er i nye byer. Blir jo som regel henvist til attraksjoner.

Men er det noen som har noen konkrete hotell dere har god erfaring med? Er jo et hav av de, og blir en fulltidsjobb denne uka om jeg skal bla igjennom alle vurderingene :P



Anonymous poster hash: 9b5c5...d9a

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...