kvakk_ Skrevet 4. august 2014 #1 Skrevet 4. august 2014 Noen som har prøvd begge deler fra victorias secret og har en mening om hva som er best? Pleier vanligvis å gå for push up når jeg kjøper Bh, fordi de uten innlegg ikke holder puppene mine godt nok. Men har ikke prøvd VS ennå og kunne tenkt meg noen BH-er uten push-up. Noen som vet hvordan VS sime demi bh-er er?
AnonymBruker Skrevet 4. august 2014 #2 Skrevet 4. august 2014 Synes vanlige bher derfra er best. Pushupene er ikke vanlig, men helt ekstrem bombshell. Anonymous poster hash: a8e57...a14
kvakk_ Skrevet 4. august 2014 Forfatter #3 Skrevet 4. august 2014 Syns ikke det er så mye mer push-up i dem enn det er i de fra f.eks h&m
smalls Skrevet 4. august 2014 #4 Skrevet 4. august 2014 Synes vanlige bher derfra er best. Pushupene er ikke vanlig, men helt ekstrem bombshell. Anonymous poster hash: a8e57...a14 Enig. Syne de vanlige bhene er de beste, men synes de er små i str da.
*Emma* Skrevet 4. august 2014 #5 Skrevet 4. august 2014 Push-up bh'ene til VS har knapt plass til pupper for de har så mye fyll og padding Har du ikke pupper er de sikkert geniale, men har du endel vil jeg tro det blir litt top much med endel av bh'ene derfra.
miramis Skrevet 4. august 2014 #6 Skrevet 4. august 2014 Hater bhene derfra, dårlig passform og kvalitet men høy pris. I tillegg er modellene utrolig forskjellige, hadde ikke turt å kjøpe uten å ha prøvd først.
Gjest brutal_mann Skrevet 4. august 2014 #7 Skrevet 4. august 2014 Vanlig, vanlig, vanlig! ALLTID vanlig! Slutt med disse #"¤#"!¤#"!¤"!¤!"¤# push-up greiene.
Prestekragen Skrevet 4. august 2014 #8 Skrevet 4. august 2014 Har hatt én uten push up fra VS, og den var veldig behagelig Dog litt liten i str.
SuperFace Skrevet 6. august 2014 #9 Skrevet 6. august 2014 Demi-bh'ene uten push-up fra VS er veldig bra synes jeg. Mine pupper ser ganske bra ut i de, og vanligvis trenger jeg litt push-up. Det eneste negative er at det er litt dårlig kvalitet på VS-undertøyet i forhold til prisen, så kjøp bare litt først til du finner ut om du orker å bruke mye penger på det
Puny Skrevet 7. august 2014 #10 Skrevet 7. august 2014 Noen av de er ekstrem-pushup ja, men andre ikke, det er jo bare å se hvordan de beskriver de...
AnonymBruker Skrevet 7. august 2014 #11 Skrevet 7. august 2014 Synes de med push up er vonde å ha på seg, det er mye mer bombshell enn push up ja! Harde er de å.Anonymous poster hash: 69751...3c1
søtpai Skrevet 7. august 2014 #12 Skrevet 7. august 2014 Liker t-shirt bh'ene og de vanlige bh'ene fra VS. Push-up/Bombshell blir alt for mye. Mulig du må gå opp en str, men viktig at man prøver bh'en før man kjøper dem! Er du usikker på str så er det som regel en person på VS som går rundt med målebånd og måler folk.
Miss Lucky Skrevet 7. august 2014 #13 Skrevet 7. august 2014 (endret) Nå må folk ha tungen rett i munnen her. "Pushup" er en ting, "bombshell/add 2cups" er noe helt annet. "Pushupene" fra VS er akkurat som alle andre merker sine pushup. Endret 7. august 2014 av Miss Lucky
AnonymBruker Skrevet 7. august 2014 #14 Skrevet 7. august 2014 Har både vanlie bh'er og fleremed litt pushup i! De med pushup er da virkelig ikke som en bombshell, det kommer jo helt an på hvilken type du velger.. Nå kjøpte jeg mine i USA.. Fikk god hjelp til å finne riktig størrelse, fikk ca 10-12 forskjellige typer jeg kunne prøve for å finne de som passet best... Så min erfaring er at jeg absolutt legger pengene i slike bh'er... Pass godt på dem og vask dem på skånsomt program og i pose, da holder de lenge.. Har hatt mine en god stund og de er fremdeles like pene. Anonymous poster hash: d54b1...c2c 1
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå