Gå til innhold

Tips til desserter på grillen


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Tenkte vi kanskje kunne samle noen tips til dessert man kan lage på grillen. Her er vår favoritt:

Et stykke folie fylles med en peanøttcookie i store biter, toppet med 3-4 ruter freia dronningsjokolade, 1/2 banan i biter, 2 smørbukk. Lukkes sammen og grilles til sjokoladen er smeltet. Ved siden av griller vi marsmelliws på spyd, og legger på toppen av folien like før servering. Viktig med Sweet fire marshmelliws, det er de beste. Mmmm, en skikkelig bombe, men gud så godt!

Anonymous poster hash: 283eb...8f9

Videoannonse
Annonse
Gjest Knuse
Skrevet

En kompis pleier å grille banan med skallet på til den er svart utenpå, så spiser han det som er inni med sjokoladesaus på. Ser ikke spesielt godt ut, men er visst nydelig i følge ham :)

AnonymBruker
Skrevet

Hva er marsmelliws?

Anonymous poster hash: 620dc...e1a

  • Liker 2
Skrevet

Jeg pleier å grille banan i folie. Snitter opp bananen i midten og har oppi smil sjokolade/krokanrull, pakke det inn i folie og hive det på grillen. Kjempe godt :D

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...