Gjest Anonymous Skrevet 23. juni 2004 #1 Skrevet 23. juni 2004 Bestilte denne fra LF og prøvde den i går. Vel, kan ikke si jeg ble imponert da.. Den kan da umulig være til folk med lys hud, jeg ser jo ut som en vandrende sjokolade Noen av dere som prøvd den? Hvordan ble resultatet?
Elze Skrevet 23. juni 2004 #2 Skrevet 23. juni 2004 Jeg har lotion fra Fake Bake. Fikk helt sjokk da jeg skulle smøre meg inn for ledefargen/color guiden er utrolig mørk, så jeg så ut som en liten sjokoladepike. Men når jeg fikk dusjet av ledefargen ble jeg kjempefin og jeg har temmelig lys hud. Eneste er at jeg blir litt tørr av den, så jeg smører meg inn med bodylotion hver dag for å unngå at den skal flasse av ujevnt. Også må jeg bruke hansker når jeg tar den på, hvis ikke blir hendene helt flekkete.
Gjest Anonymous Skrevet 23. juni 2004 #3 Skrevet 23. juni 2004 Takk for svar! Hvor lang tid bør det gå før du dusjer?
Elze Skrevet 23. juni 2004 #4 Skrevet 23. juni 2004 Jeg tar den på om kvelden før jeg legger meg, sover med pysj, fordi fargen smitter av en del, og dusjer neste morgen. Men minst 4 timer vil jeg tro hvis du ikke tar den på om kvelden. Jeg synes det er greiest, kan uansett ikke gå ut blant folk med den brune ledefargen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå