YoyoMa Skrevet 22. juni 2014 #1 Skrevet 22. juni 2014 PC-stolen min lukter dass. Jeg pleier som alle andre å fise der jeg er hvis jeg er alene fremfor å gjøre det på do. Etter noen år med fising og promping ser det ut til at lukta har satt seg i stolen. Jeg kan lukte stolen fra en meters avstand. Må jeg bare kaste stolen eller går det an å fjerne lukten?
AnonymBruker Skrevet 22. juni 2014 #3 Skrevet 22. juni 2014 Slutte å prompe i stolen? Anonymous poster hash: 70147...5f7
YoyoMa Skrevet 22. juni 2014 Forfatter #4 Skrevet 22. juni 2014 Slutte å prompe i stolen? Anonymous poster hash: 70147...5f7 Jeg bor alene. Gidder ikke å gå på do hver gang jeg må lette på trykket.
AnonymBruker Skrevet 22. juni 2014 #5 Skrevet 22. juni 2014 PC-stolen min lukter dass. Jeg pleier som alle andre å fise der jeg er hvis jeg er alene fremfor å gjøre det på do. Etter noen år med fising og promping ser det ut til at lukta har satt seg i stolen. Jeg kan lukte stolen fra en meters avstand. Må jeg bare kaste stolen eller går det an å fjerne lukten? Lukt setter seg ikke uten at det er bakterier. Gjorde du det uten klær, må du regne med at det er littavhvert i den stolen Anonymous poster hash: 96d92...5e8
YoyoMa Skrevet 22. juni 2014 Forfatter #6 Skrevet 22. juni 2014 Lukt setter seg ikke uten at det er bakterier. Gjorde du det uten klær, må du regne med at det er littavhvert i den stolen Anonymous poster hash: 96d92...5e8 Jeg pleier å sitte i boxershortsen på kvelden. Så det kan være bakterier fra rompesvette osv. som er grunnen?
AnonymBruker Skrevet 22. juni 2014 #7 Skrevet 22. juni 2014 Hvis du sitter der når du har runkeseansene dine er det nok litt av hvert i den stolen...Anonymous poster hash: 8c4d8...afa 1
AnonymBruker Skrevet 22. juni 2014 #8 Skrevet 22. juni 2014 Jeg pleier å sitte i boxershortsen på kvelden. Så det kan være bakterier fra rompesvette osv. som er grunnen? Det er mulig. Er det avtagbart trekk på stolen, slik at det kan evt vaskes i maskin? Evt skinn? I hvertfall ville jeg beskyttet stolen med en stolpute, pga tilfeller der man sitter såpass avkledt og gjør det som du beskriver i stolen Anonymous poster hash: 96d92...5e8
AnonymBruker Skrevet 22. juni 2014 #9 Skrevet 22. juni 2014 :frown: æsj for en tråd Anonymous poster hash: aa0b0...156
Mrs Smith Skrevet 22. juni 2014 #10 Skrevet 22. juni 2014 Få deg en stol i plastikk som du kan vaske!
Illuminatum Skrevet 23. juni 2014 #11 Skrevet 23. juni 2014 Lukt setter seg ikke uten at det er bakterier. Gjorde du det uten klær, må du regne med at det er littavhvert i den stolen Anonymous poster hash: 96d92...5e8 Hva er egentlig lukt? Det er vel partikler (dog ørsmå) og her er det partikler som kommer fra tarmene. Det er jo ikke bare tvil om det er bakterier:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå