Gjest Blomsterert Skrevet 21. juni 2014 #1 Skrevet 21. juni 2014 Jeg kjøpte meg bobil i sommer. Sa opp leilighet og jobb. For å finne ut hva jeg vil. For jeg jeg har gått inn i roller andre forventet i mange år. Nå er barna:)etablerte. Jeg følte meg fri. Har vært med mange nye mennesker. Fine folk. Nå er jeg på musikkfestival nr to. Som førtiåring. Og alle er så fine. Jeg er ikke ung og vakker lenger. Bare. Men en person som blir inkludert uten å forvente det. Alt er bare easy. Og alle de yngre gutta som savner mamma kommer og får en lyttende person,som gir de mat også. Liker denne rollen. Og bra musikk! Flott sommer. Vær fri :-)
Gjest Blomsterert Skrevet 21. juni 2014 #3 Skrevet 21. juni 2014 god sommer. Takk Gullrose! tenkte at hvis noen gad respondere,så har de opplevd ekte frihet Unner alle det! Bare et öyeblkkk eller to. Hvor ingenting annat enn öyeblikket Og stämningen betyr noe :-)
Mrs Smith Skrevet 21. juni 2014 #4 Skrevet 21. juni 2014 Frihet kan være så mangt. Jeg tror man kan føle seg fri på mange forskjellige måter. 1
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå