Gå til innhold

Hvem skal man oppsøke for hjelp til å kommunisere?


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Jeg og far til min datter, sliter veldig med kommunikasjon. Jeg vurderer å søke om hovedomsorg snart, men først vil jeg at alt skal være prøvd. Jeg vil at han skal forstå hva jeg reagerer på ved han, hva jeg vil forbedre, og hva jeg er drittlei av at vi krangler om.
Går man til megling, familievernkontor, psykolog?
Jeg vil at vi skal sitte sammen med en tredjeperson å snakke om problemene våre.
Vi var på familievernkontoret rett etter bruddet, men det synes jeg var tamme greier. En gammel dame som egentlig bare satt på sidelinja å lot far styre showet. Jeg vil ha med en aktiv tredjepart som kan "megle"mellom oss og prøve å forstå begge sider. Hvor gjør man det??



Anonymous poster hash: 5d442...aca
Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Ingen som vet..?



Anonymous poster hash: 5d442...aca
Skrevet

psykolog eller familieveiledning.

AnonymBruker
Skrevet

psykolog eller familieveiledning.

Opplever at familievernkontoret ikke "blander" seg i samtalen, de bare er tilstede. Har allerede vært der èn gang. Er psykolog/advokatmekling ett bedre alternativ? Noen som har erfaringer?

Anonymous poster hash: 5d442...aca

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...