Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Da er det ikke lenge til jeg og typen forlater landet, to uker til varmere strøk. Jeg har tenkt til å bruke dagene på stranda i solen og få lest litt bøker som jeg ellers aldri har tid til. Jeg leter etter noen skikkelig husmorpornobøker eller damebøker generelt, som kun er beregnet for oss. Er ikke glad i krim osv, har lest fantastiske fifty shades og elsket de, gjerne noe i den duren. Bøker med masse sex og kjærlighet. Har dere noen bøker å anbefale meg :biggrin: ?

AnonymBruker
Skrevet

Liker du Fifty shades, så kan du prøve deg på Sylvia Day sine (Crossfiretrilogien bl.a.), og den nye New York-bekjennelser.



Anonymous poster hash: 383cf...15e
Gjest Nikki09
Skrevet

Sagaen om isfolket er rimelig husmorsporno. Eller Hulebjørnens klan-bøkene :)

  • Liker 2
Skrevet

Ja, Sagaen om Isfolket bør du få med deg hvis du ikke allerede har lest den :)

Gjest Sala21
Skrevet

Bøkene til Nora Roberts. Lettleste, og perfekte for stranden! De er ikke så heftige som fifty shades, men de er veldig fine bøker. Elsker å lese disse når jeg har levert oppgaver o.l, fordi de er så lette etter å ha lest tungt pensum! Bøkene er stadig til salgs i de fleste matbutikker, hvis ikke har de nok på biblioteket . God ferie !

Skrevet

Skutt i filler av Mads Mikkelsen og Ildfuglen av Hedda Robertsen.

Gjest Mrs. Random Nick
Skrevet

Sangen om den røde rubin av Agnar Mykle. :fnise:

Skrevet

Sagaen om isfolket er rimelig husmorsporno. Eller Hulebjørnens klan-bøkene :)

Eller generelt mye av bøkene til Margit sandemo. Veldig mange er ganske "uskyldige" og handler mer om kjærlighet, men hun er flink til å skrive typisk husmorporno uten at det blir for mye av det :)

Ellers har du jo disse orkide-bøkene som finnes i de fleste bokhyller :P

Skrevet (endret)

Stemmer for Isfolket altså! Lest tre ganger allerede, å begynner nok på nytt snart igjen :fnise:

Edit: Skrivefeil :)

Endret av Bruden2015
Skrevet

Sylvia day og maya banks er triologien med samme stil som fifty stades. Personlig likte jeg boken s.e.c.r.e.t av l. Marie adeline. Sjekk utt cdon sitt utvalg på erotisk litteratur. Der har de samlet det meste.

AnonymBruker
Skrevet

"uten en tråd"
Husker ikke forfatteren, er en kort bok, men jeg syns den var facinerende og litt utenom det normale. :)



Anonymous poster hash: 524ce...c34
Skrevet

Love at stake serien av Kerrelyn Sparks. Morsomme og skikkelig husmorporno klisje med litt action også :)

Lest hele serien to ganger :D

AnonymBruker
Skrevet

"uten en tråd"

Husker ikke forfatteren, er en kort bok, men jeg syns den var facinerende og litt utenom det normale. :)

Anonymous poster hash: 524ce...c34

Jens Bjørneboe.

Anonymous poster hash: ab9bf...9e7

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...