Gå til innhold

Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Hei! Jeg trenger nye leppestifter og vil gjerne vite hva dere andre bruker :) Hvilken leppestift er din favoritt?

Jeg har brukt mye nudes til nå, l`Oreal nude og Mac hue. Nå har jeg kanskje lyst på en litt mer voksen og dypere farge men aner ikke hva jeg skal velge (jeg er forøvrig mørk blond med blå øyne..)



Anonymous poster hash: 604aa...6d2
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Dior- Winter er min favoritt! En voksen og dyp berry farge som passer alle hudtoner. Den fin til hverdag og fest. Liker at den er veldig pigmentert og sitter godt uten at den tørker ut leppene.

  • Liker 1
AnonymBruker
Skrevet

Takk for tips!



Anonymous poster hash: 604aa...6d2
Skrevet

Min favoritt er Chanel sin Rouge Coco Shine i fargen Monte Carlo (62). Den ser ut som en litt friskere variant av min naturlige farge, og frisker opp leppene mine på en naturlig og fin måte. Den gir det lille ekstra, uten at det blir for mye eller ser unaturlig ut. Jeg falt pladask da jeg fant denne, og er fremdeles like forelsket som dagen jeg fant den. :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...