Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Heisann!
Da har jeg bestilt meg frisørtime imorgen! Jeg har veldig tynt hår, og derfor blir det ikke fint om jeg har noe særlig lengde på det. Derfor lurte jeg på om dere hadde noen gode tips til frisyrer som passer for oss med tynt hår? Har hår som går ca 10-20 cm nedenfor skuldrene, så veldig langt hår har jeg ikke nå. Men det blir så flatt og livløst!

Takker for tips! :danse:

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Volumspray eller tørrshampo er fint for volum. Kanskje en litt myk bob hadde vært fint på deg? Ala ulrikkelund? :) har tykt hår langt hår selv, selv men vil tro at en bob vil få håret til å se tykkere ut. Eventuelt extentions, men det er sikkert noe herk nå på sommeren.

Skrevet

Jobber innen oljebransjen, hvor hjelm brukes hele dagen! Derfor er nok ikke extensions noe alternativ. Bob har jeg aldri vert glad i egentlig.. Men ellers takk for tips!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...