AnonymBruker Skrevet 11. juni 2014 #1 Skrevet 11. juni 2014 Jeg har vært medlem en stund, skriver ikke så ofte. Tror ingen har lagt merke til meg som bruker. De siste månedene har jeg hengt her enda mer, lest masse forskjellige underforum enn vanlig. Men bare når jeg har litt dødtid eller en kjedelig kveld. Det er KG for meg. Men dere som er her så og si hver dag, som diskuterer og svarer hele tiden, som "kjenner" de andre brukerne. Hvordan får dere tid til slik, og hvorfor? Har dere ikke venner utenom dere kan diskutere med? Hva er KG for dere? Er det en parallell verden? Anonymous poster hash: 28a47...db8
Anglofil Skrevet 11. juni 2014 #2 Skrevet 11. juni 2014 For meg er KG et tidsfordriv, en hobby. Det er deilig avslapning som jeg kan kose meg med når jeg ikke har annet å gjøre. Det er også et sted hvor jeg har blitt kjent med mange og fått mange herlige venner. Mvh Yvonne
Gjest Emera Skrevet 11. juni 2014 #4 Skrevet 11. juni 2014 Kvinneguidens diskusjonsforum er underholdning for meg.
Brimi Skrevet 11. juni 2014 #7 Skrevet 11. juni 2014 Underholdning, tidsfordriv og "sosialt". Er hjemmeværende med bare 3 stk. å snakke med til vanlig.
Gjest Ung tøff mann Skrevet 11. juni 2014 #8 Skrevet 11. juni 2014 Tidsfordriv, er dog usikker på hvor lenge jeg kommer til å ha bruker her.
AmandaVI Skrevet 11. juni 2014 #11 Skrevet 11. juni 2014 Et sted å slenge med den digre kjeften min :D
AnonymBruker Skrevet 11. juni 2014 #12 Skrevet 11. juni 2014 UnderholdningAnonymous poster hash: dd260...0c7
Gjest Evans Skrevet 11. juni 2014 #13 Skrevet 11. juni 2014 Jeg vet ikke lenger. Jeg har mistet håpet. Før var det en fritidsyssel - noe for å slå i hjel tid, og gjerne med glede. Nå er det mer en, hva skal man si, et hat-elsk forhold? Varrier fra dag til dag. I morgen er det sikkert topp igjen
Gjest snoopy_93 Skrevet 13. juni 2014 #14 Skrevet 13. juni 2014 Underholdning, tidsfordriv og en slags "klara-klok" side. Jeg henger her ofte fordi jeg pr dags dato er arbeidsledig fordi jeg plutselig ikke fikk jobbe som lærling lengre... Er ikke sagt opp og har ikke sagt opp.
dillyduzit Skrevet 13. juni 2014 #15 Skrevet 13. juni 2014 Et slags fristed. Det å logge inn her for å se at andre har like dritt dager som meg, lese at jeg ikke er den eneste med den sykdommen, lese noe rørende og lese om noe helt idiotisk.
Vulpes Skrevet 15. juni 2014 #16 Skrevet 15. juni 2014 Mest tidsfordriv, men det er også mye lærerikt å lese her inne, samt interessante diskusjoner å delta i eller følge. Finner også inspirasjon her inne, for eksempel oppskrifter på matretter eller moteinspirasjon, samt diverse tips og triks. Også er det jo litt sosialt da, på en internettmåte
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå