Dina86 Skrevet 6. juni 2014 #1 Skrevet 6. juni 2014 Jeg tenkte å lage geléshots til en fest snart. Men tenkte å gjøre det litt anderledes og ta det i en stor bolle. Vet ikke om det går engang? Tenkte å ha tre lag med forskjellige smaker og forskjellig sprit/alkohol i hvert lag. Men trenger litt hjelp til hva jeg kan ha til hvilke smaker. Noen som kan hjelpe?
Viktualia Skrevet 6. juni 2014 #3 Skrevet 6. juni 2014 Har ikke peiling, men her er en veldig fin nettside: http://jelly-shot-test-kitchen.blogspot.no/
Gjest Skrevet 6. juni 2014 #5 Skrevet 6. juni 2014 Skal nok gå, eneste som er kjedelige med store boller er at du kan oppleve at spriten fordeler seg feil, og noen steder er det mye sprit og noen steder lite.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå