Gjest Reza08 Skrevet 30. mai 2014 #1 Skrevet 30. mai 2014 På KG er det mange flotte og humoristiske mennesker. Samtidig er minst like mange kverulanter, som bruker all tiden de er inne her til å spre negativitet og prøve å få sine medbrukere til å klø seg i hodet av frustrasjon og oppgitthet. Hva er egentlig så morsomt med å skrive så mye tåpelig og totalt utenfor mål? Greit at dere mener noe som dere føler behov for å få ut, men da mye av det blir såpass usaklig og dumt, kan dere like gjerne holde det for dere selv.
Crobern Skrevet 30. mai 2014 #3 Skrevet 30. mai 2014 På KG er det mange flotte og humoristiske mennesker. Samtidig er minst like mange kverulanter, som bruker all tiden de er inne her til å spre negativitet og prøve å få sine medbrukere til å klø seg i hodet av frustrasjon og oppgitthet. Hva er egentlig så morsomt med å skrive så mye tåpelig og totalt utenfor mål? Greit at dere mener noe som dere føler behov for å få ut, men da mye av det blir såpass usaklig og dumt, kan dere like gjerne holde det for dere selv. Jeg tror at mange bruker denne siden til å få utløp for det de holder inne med for omgangskretsen.
Gjest Reza08 Skrevet 30. mai 2014 #4 Skrevet 30. mai 2014 Jeg tror at mange bruker denne siden til å få utløp for det de holder inne med for omgangskretsen. Dette kan være en mulig teori. Kanskje de heller velger å gjøre det her, istedet for IRL? I så fall kan det gjøre saken et snev mer forståelig.
Gjest Reza08 Skrevet 30. mai 2014 #5 Skrevet 30. mai 2014 Jeg vet ikke hva det er som driver de. Ikke godt å si. Kan være mye forskjellig.
Gjest Skrevet 30. mai 2014 #6 Skrevet 30. mai 2014 Her er en del troll Utenom det: Dersom mange har en tendens til å kjefte/ dømme, så blir standarden for saklighet redusert. Andre brukere blir påvirket av en usaklig norm, noe som fører til litt mer kvasshet i innleggene deres enn det kanskje ville vært ellers. Dette fører nok også til at mange personer som er mer modne velger vekk KG som forum. Tror også her er et par raringer som ikke er helt i vater :o) 1
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå