HoppsyDaisy Skrevet 27. mai 2014 #1 Skrevet 27. mai 2014 Ville dere hatt fotograf i fire timer, eller hele dagen? Hvis vi har fotografen i fire timer, får vi med oss høydepunktene. Men forberedelsene før vielsen, og middagen blir ikke med. Men jeg tror vi får med begynnelsen Vi skal ikke danse. Men vi skal ha kake. Hva ville dere gjort?
AnonymBruker Skrevet 27. mai 2014 #2 Skrevet 27. mai 2014 Vi hadde kun før/under/etter vielse, og shoot etterpå. Det holdt for oss. Men om dere vil of har råd, så ville jeg absolutt tatt hele dagen! Vi prioriterte bare ikke å bruke 20-30 000,- på det. Anonymous poster hash: 24cd3...842
SiMa Skrevet 27. mai 2014 #3 Skrevet 27. mai 2014 Kommer helt an på prisen og om noen av gjestene er flinke til å ta bilder.
HoppsyDaisy Skrevet 28. mai 2014 Forfatter #4 Skrevet 28. mai 2014 (endret) Kommer helt an på prisen og om noen av gjestene er flinke til å ta bilder. Det koster kr 2000 mer for hele dagen. Da får vi med bilder når vi blir sminket/ordner håret osv. + at middagen, talene, kake osv blir med. Jeg har ikke lyst å angre på for få bilder i ettertid. For jeg tror dette blir fantastisk!! Der fikk jeg kanskje svaret selv? Edit: men så tenker jeg. Får vi privatliv med en fotograf gående rundt oss? Endret 28. mai 2014 av HoppsyDaisy
SiMa Skrevet 28. mai 2014 #5 Skrevet 28. mai 2014 Tror du fikk svaret selv, ja. Og er det en fotograf som tar på seg denne oppgaven er nok han/hun flink til å holde seg i bakgrunnen, så dere merker minst mulig til det.
AnonymBruker Skrevet 28. mai 2014 #6 Skrevet 28. mai 2014 2000,- mer? Uten tvil! Dere får uansett privatliv. Fotografen er ikke oppå dere hele tiden. Mer for å dokumentere spesielle ting, som er par bilder når du sminker osv. Anonymous poster hash: 24cd3...842 1
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå