Amber Skrevet 15. juni 2004 #1 Skrevet 15. juni 2004 Jeg har lastet ned en film, men jeg trenger et program for å dekode, og et for å spille filmen. Har ikke DVD brenner... Noen hjelp å få her inne, hvor finner jeg det og hvordan gjør jeg det?
14062003 Skrevet 15. juni 2004 #2 Skrevet 15. juni 2004 Dersom du lastet ned DVDfilmen fra et ulovlig sted, kan du jo lete etter et program der?
Gjest Nesten registrert gjest Skrevet 15. juni 2004 #3 Skrevet 15. juni 2004 Jeg har lastet ned en film, men jeg trenger et program for å dekode, og et for å spille filmen. Har ikke DVD brenner... Noen hjelp å få her inne, hvor finner jeg det og hvordan gjør jeg det? For å spille den av, kan du bruke windows media player. Siden du ikke har DVD-brenner, må du sannsynligvis lage en "virtual DVD, ved å bruke f.eks. programmet deamon tools.
Gjest Devil's Spawn Skrevet 15. juni 2004 #4 Skrevet 15. juni 2004 Nja..du må ha en dvd-decoder før du kan spille den i windows media player
Gjest Devil's Spawn Skrevet 15. juni 2004 #5 Skrevet 15. juni 2004 Dersom du lastet ned DVDfilmen fra et ulovlig sted' date=' kan du jo lete etter et program der?[/quote'] Man laster ikke ned ulovlig. Ulovlig sted, hva vil det si?
Gjest Nesten registrert bruker Skrevet 15. juni 2004 #6 Skrevet 15. juni 2004 Nja..du må ha en dvd-decoder før du kan spille den i windows media player Er du sikker på det? Trodde dvd-decoder var inkludert i nyeste mediaplayer, men jeg ser ikke bort fra at jeg tar feil i det.
Gjest Devil's Spawn Skrevet 15. juni 2004 #7 Skrevet 15. juni 2004 Jeg søkte litt på win XP og DVD decoder. Jeg fant bare nedlastning av decoder som man måtte betale for. Men er ikke helt sikker på det jeg heller .
14062003 Skrevet 15. juni 2004 #8 Skrevet 15. juni 2004 Jeg søkte litt på win XP og DVD decoder. Jeg fant bare nedlastning av decoder som man måtte betale for. Men er ikke helt sikker på det jeg heller . Jeg har ikke fått WMP til å fungere uten betalbar decoder. Og de finnes det flere av - på mange steder rundt om...
Gjest snart registrert bruker Skrevet 15. juni 2004 #9 Skrevet 15. juni 2004 Jeg har ikke fått WMP til å fungere uten betalbar decoder. Og de finnes det flere av - på mange steder rundt om... Jeg sjekket liltt rundt på Nettet og dere har rett, man må installere en DVD-decoder av ett eller annet slag siden dette ikke er inkludert i mediaplayer som standard.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå