Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Smarte barn uttaler seg, og særlig Carola på ni får sagt det ;):

Hvordan finne den rette?

Emil på ti år har svaret: «Du må finne en som liker de samme tingene som deg. Hvis du for eksempel liker sport, må hun like at du liker sport, og hente chips og brus til deg mens du ser på sporten.»

Mange lurer på om det er bedre å være singel enn å være gift?

«Det er bedre for jenter å være singel enn for gutter. Gutter trenger noen til å rydde opp etter dem,» mener samlivseksperten Anna på ni år.

Adam er bare sju og sier at han får hodepine av å tenke på sånt. «Jeg er bare et barn,» sier han.

Når er den rette alderen å gifte seg?

«Ingen alder er riktig. Du må være idiot for å gifte deg,» mener Fredrik på seks. mens Carola på 9 år , Hennes råd er meget konkret: «Når du er 84, for når du er så gammel jobber man ikke lenger, og kan ligge på soverommet og elske hverandre hele dagen.»

Hvordan kan en fremmed se om to personer er gift med hverandre?

«Gifte ser ofte lykkelig ut når de snakker med andre mennesker,» mener Emil på åtte, mens like gamle Sebastian mener det er en god ledetråd hvis en kvinne og en mann skriker til samme barn.

Når er det greit å kysse noen?

«Det er aldri ok å kysse en gutt. De bare slevjer på en. Det var derfor jeg sluttet med det,» opplyser Jeanette på ti år.

Hva kan mannen bidra med for å få ekteskapet til å fungere?

«Si at hun er vakker, selv om hun ser ut som en lastebil», sier Richard på ti.

Endret av Ibsenfrue
  • Liker 9
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Åh herregud :fnise: Herlig!!!

  • Liker 2
Skrevet (endret)

så herlige da :fnise:

Endret av Crobern
  • Liker 1
Skrevet

Jeg likte Adam 7s holdning til temaet.. det hender man får vondt i hodet av å tenke på det når man er 40 + også :fnise:

  • Liker 1
AnonymBruker
Skrevet

«Si at hun er vakker, selv om hun ser ut som en lastebil», sier Richard på ti.

Hehe, gutter liker jo gjerne store kjøretøy? En jente som ser ut som en lastebil må vel være perfekt?

Anonymous poster hash: b1f03...d39

  • Liker 1
Skrevet

oh,så skjønne.

Skrevet

Haha, ja, de får det sagt! Morsomt :)

Skrevet

Hvor er dette hentet fra?:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...