Gjest Gjest_Lindiana Skrevet 15. mai 2014 #1 Skrevet 15. mai 2014 Jeg har tenkt å invitere med meg to venninner på en jentetur litt utenom det vanlige. Jeg tenker å slå opp et ganske stort telt på fjellet (ca 20 min. å gå) med bål, grilling, muligheter for å fiske osv. men mest bare for å ha det hyggelig sammen en helg (ferdag-lørdag). Vi er alle vokst opp "ute" og er glade i naturen så jeg ser ikke for meg at det vil by på noe problem. Men jeg tenker, er det litt "kjedelig"? Jeg kommer til å ta med både god mat og drikke. Underholdningen må vi nesten stå for selv (Har dere noen tips til litt morsomme selskapsleker som ikke krever for mye?). Ville dere tenkt at dette ville blitt gøy og en litt spesiell venninnetur? 1
King in the North Skrevet 15. mai 2014 #2 Skrevet 15. mai 2014 Ville dere tenkt at dette ville blitt gøy og en litt spesiell venninnetur? Jeg har i laange tider prøvd å fått med mine kompiser på noe liknende, men no go. Tro det kan bli helt supert, spesielt om dere alle er relativt glad i konseptet Selskapsleker/Annen underholdning er jeg ikke like god på, men bål om kvelden med gode historier og tullprat rundt supplert med litt drikke(om det er planen) kan jo alltids bli gøy Fiskekonkurranse?
Gjest Gjest_Lindiana Skrevet 15. mai 2014 #3 Skrevet 15. mai 2014 Hehe, ja en fiskekonkurranse hadde kanskje vært gøy! Så kjipt at du ikke får med deg kompisene på tur da. :frown: Har flere ganger opplevd at guttene som er kollegaer eller venner av meg rett og slett ikke får lov av kjærestene deres å bli med på turer eller fester, selv om de også selvfølgelig er blitt invitert med.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå