Gjest Tris Skrevet 14. mai 2014 #1 Skrevet 14. mai 2014 Er det? Jeg ser på andre mennesker som snakker om date og ser par osv og her på kg, er det mange som flørter. Og jeg kjenner plutselig på ønsket selv. Helt ut av det blå. Er jeg klar eller er det bare fordi jeg blir påvirket av all den flørtingen som er over alt?
Othelia Skrevet 14. mai 2014 #2 Skrevet 14. mai 2014 For min del er betyr det vel det ja. Kjenner på den samme følelsen som deg og jeg vet at det betyr at jeg er ferdig med fortiden og klar for nye opplevelser. Problemet er at det gjerne går flere år mellom hver gang jeg forelsker meg, og jeg vet ikke om jeg er helt der at jeg vil hengi meg så totalt til et annet menneske. Noe jeg som regel gjør når jeg først blir forelska
Gjest Tris Skrevet 14. mai 2014 #3 Skrevet 14. mai 2014 Jeg vet ikke helt jeg heller. Det er nå mest den armkroken jeg er begynt å savne mer og mer da. Og kanskje litt til Nei, jeg går og sover til neste vår!
Apehjerne Skrevet 14. mai 2014 #4 Skrevet 14. mai 2014 Hadde du vært over beuddet hadde du neppe hatt så mye tvil at du må spørre andre etter svar
Gjest Tris Skrevet 14. mai 2014 #5 Skrevet 14. mai 2014 Hadde du vært over beuddet hadde du neppe hatt så mye tvil at du må spørre andre etter svar Ja du tror vel det du.
Gjest Blomsterert Skrevet 15. mai 2014 #7 Skrevet 15. mai 2014 Å ville bli forelsket handler om livsglede også. Så et godt tegn på at du går videre:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå