Gjest Tris Skrevet 12. mai 2014 #1 Skrevet 12. mai 2014 Jeg ble litt nysgjerrig, etter å ha lest dette i div tråder over lengre tid her på kg. Hvordan foregår dette egentlig? Sender dere hyppige pm'er til hverandre eller hva? Hvem sendte først og sånt? Og hvordan turte dere å avsløre deres virkelige identitet til hverandre?
Zinnia Skrevet 12. mai 2014 #2 Skrevet 12. mai 2014 Dette lurer jeg også på! Sliter med å oppnå kontakt med folk generellt..
Anglofil Skrevet 12. mai 2014 #3 Skrevet 12. mai 2014 Nå har jo jeg vært moderator i mange år, så jeg kjenner mange gjennom treff og lignende. Og da blir det til at man snakkes på f.eks facebook. Så har jeg jo i tillegg vært her i mange år og blitt kjent med mange via dagbøkene. Mvh Yvonne
Gjest .-L-. Skrevet 12. mai 2014 #4 Skrevet 12. mai 2014 Den første jeg skrev pm'er med skrev innlegg til meg i den første dagboken jeg hadde på kg, og etter det sendte jeg pm til henne. Nå har jeg vært her en stund så jeg har skrevet med flere. Har blant annet spilt sjakk med I Grosny Har kun avslørt identiteten min til en person her inne. Vi snakket mye sammen før vi adda hverandre på face osv.
AnonymBruker Skrevet 12. mai 2014 #5 Skrevet 12. mai 2014 I 2011 fikk jeg en PM fra en fyr, og vi begynte å sende PM’s. Det gjør vi enda, om helt dagligdagse ting, egentlig. Vi vet jo hverandres identitet, men har aldri møttes. Anonymous poster hash: 8552e...db2
Pastels Skrevet 12. mai 2014 #6 Skrevet 12. mai 2014 Jeg ble god venninne med ei her inne som ventet barn samtidig som meg og som var fra samme by. Vi fulgte hverandre halve svangerskapet med kafebesøk og turer og endte utrolig nok opp med å føde på samme dag! Barna våre og vi, er fortsatt gode venner 1
Sapientia Skrevet 12. mai 2014 #7 Skrevet 12. mai 2014 Jeg har ikke hatt bruker her inne så veldig lenge, i underkant av 1 år. Så de vennene jeg vet er/leser på KG kjenner jeg fra andre steder (men de er ikke aktive brukere så jeg "ser dem" sjelden her inne). "Traff" kjæresten her inne da. Han sendte meg en PM jeg syntes var litt drøy og ganske så morsom ut fra en tråd vi begge deltok i. Siden har jeg snakket med ham hver eneste dag. Hadde vel snakket med ham, mange meldinger pr dag, i rundt 1 uke før jeg visste hvem han vrikelig var og omvendt. Men nå er ingen av oss spesielt opptatt av å være anonyme. Er ikke vanskelig å finne ut hvem jeg er på grunnlag av enkelte innlegg her inne.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå