Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Ikke fin.



Anonymous poster hash: bf52e...2e9
AnonymBruker
Skrevet

Fantastisk fin og kledelig!



Anonymous poster hash: cbe59...be0
  • Liker 5
AnonymBruker
Skrevet

Jeg synes den var ordinær, ikke noe spesiell hverken den ene eller andre veien.

Anonymous poster hash: 64e5a...0c7

  • Liker 1
AnonymBruker
Skrevet

Fin og ren kjole. Jeg ønsker dem lykke til, bare for å ha sagt det. Så får vi se hvor mange år det går til før Se&Hør har nytt oppslag om henne og bruddet. Det bladet er et åtseldyr. Anonymous poster hash: 8dc85...8e1

Skrevet

Jeg syns kjolen var kjempefin! Hun er så vakker :)

  • Liker 2
Skrevet

Kjolen var fin, men personlig ville jeg kanskje ikke toppet alt av de blondene på toppen. Kanskje dersom stoffet hadde hatt noe mønster i seg? Det er hvertfall noe som ikke er helt riktig med kjolen føler jeg.

AnonymBruker
Skrevet

Nydelig!!!



Anonymous poster hash: 32265...6cd
Skrevet

Superfin kjole, og vakker dame!

  • Liker 2
AnonymBruker
Skrevet

Gikk forbi kirken akkurat idet hun ankom - hun var veldig fin!

Anonymous poster hash: 48e94...f1d

  • Liker 1
AnonymBruker
Skrevet

Flott dame og flott kjole!



Anonymous poster hash: fc94b...445
AnonymBruker
Skrevet

Nydelig kjole og nydelig dame.



Anonymous poster hash: cb637...22a
AnonymBruker
Skrevet

VG følger ikke helt med iallefall ; Etter å ha planlagt bryllupet i mer enn to år, ble Jenny Skavlan og Thomas "Fingern" Gullestad i går gift



Anonymous poster hash: 2acbe...bcf
Skrevet

Hun kledde den supergodt- veldig Jenny! Og utrolig kult at hun har laget den selv :)

Jeg syns overdelen hadde blitt litt for voldsom for meg da.

  • Liker 2
AnonymBruker
Skrevet

Jeg syns den var skikkelig stilig på henne. Jeg kunne aldri ha brukt en slik kjole, men jeg føler det var veldig henne. Hun kler litt høy hals. Det gjør dete hele litt mer typete. Vakkert sminket var hun også.



Anonymous poster hash: 63cd9...c7a
AnonymBruker
Skrevet

Veeldig mye blonder på den kjolen! Ikke av de styggeste brudekjoler jeg har sett, men den står vel i stil med hva Jenny gjør med alle klærne hun skal redesigne.Hun har jo egne kreasjoner må vite, som folk tydeligvis elsker. I likhet med Pia Tjelta og endel andre av Oslofiffen. Det blir for mye wannae designer over det hele. Eller hjemmesydd om du vil.

Men i samme rennet, så kan man jo også spørre seg hva slags kreasjoner endel av gjestene kom i til dette celebre bryllupskalaset. Hjelper ikke å være rich and famous når du ser ut som en uteligger på raveparty!



Anonymous poster hash: 33f79...933

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...