Gå til innhold

Ned i vekt. Hva skal man spise?


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Kom med deres beste tips for frokost og middag!

Anonymous poster hash: 89fb1...c05

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Mest protein, grønnsaker og fett. Egg er flott til frokost. Kylling, kjøtt, fisk o.l med grønnsaker og smør/kokosolje/olivenolje, avokado, nøtter er fint til lunsj og middag. :)

Anonymous poster hash: 077ca...014

  • Liker 2
Skrevet

Spis det du liker og har lyst på, men redusert i mengde til kaloriinntaket totalt havner et sted mellom BMR og TDEE. Spis variert, litt fra hver matvaregruppe hvis du tåler det, og noe som bare er godt og usunt en gang i uka. hvis du tåler det (noen mister kontrollen hvis de nekter seg snop, andre mister kontrollen hvis de fortsetter å spise snop; finn ut hvilken gruppe du tilhører).

AnonymBruker
Skrevet

Du kan spise hva du vil, så lenge du holder deg i kaloriunderskudd. Men om du spiser proteinrikmat, så metter det mer. :)



Anonymous poster hash: 4e470...c39
Gjest Runforit
Skrevet

Mye proteiner og fett og moderat med trege karbs med lav GI. Hold deg på moderat underskudd så vil du gå ned sakte, men sikkert.

  • Liker 1

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...