Gjest 1111 Skrevet 9. juni 2004 #21 Skrevet 9. juni 2004 Har skjønt jeg ikke skal be deg i te-selskap altså
Arkana Skrevet 9. juni 2004 #22 Skrevet 9. juni 2004 Har skjønt jeg ikke skal be deg i te-selskap altså Nei, helst ikke.
-Fisken- Skrevet 9. juni 2004 #23 Skrevet 9. juni 2004 Har ikke brukt sukker i teen på årevis så har nok vendt meg til sukett-smaken ingen bitter smak der nei. Også er jo Mylian så og si avhengig av søtningsmiddel da Liker best teen uten no i jeg, evnt. en sitronskive.
Gjest Myumi Skrevet 9. juni 2004 #26 Skrevet 9. juni 2004 PM med oppskrift er sendt til Lizbet. De andre som vil ha den kan søke på ordet darjeeling så kommer den opp med en gang.
silja Skrevet 14. juni 2004 #28 Skrevet 14. juni 2004 JEg elsker iste, men synes skjeldent at hjemmelaget iste er godt. Derimot Fun Lights saft med istesmak, den er super! :-) ja, rett og slett genial! Har alltid en mugge med kaldt vann stående i kjøleskapet, hvor jeg har så i en dråpe eller to med safta - trenger ikke mer, bare så det blir en god smak på vannet liksom. Forfriskende og godt!
Arkana Skrevet 14. juni 2004 #29 Skrevet 14. juni 2004 ja, rett og slett genial! Har alltid en mugge med kaldt vann stående i kjøleskapet, hvor jeg har så i en dråpe eller to med safta - trenger ikke mer, bare så det blir en god smak på vannet liksom. Forfriskende og godt! Har de fersken-smak på den isteen også? Jeg har bare sett sitron og det liker jeg ikke.
Gjest the imp Skrevet 14. juni 2004 #30 Skrevet 14. juni 2004 De har ferskensmak også ja. Har ikke prøvd den, men likte ikke den med sitronsmak. Synes ikke det smakte iste.
Arkana Skrevet 14. juni 2004 #31 Skrevet 14. juni 2004 Synes ikke det smakte iste. Det er det jeg også tror, derfor har jeg ikke giddet prøve den ennå. Men hvis jeg finner fersken skal jeg kanskje ta sjansen.
jordbær Skrevet 14. juni 2004 #32 Skrevet 14. juni 2004 De har ferskensmak også ja. Har ikke prøvd den' date=' men likte ikke den med sitronsmak. Synes ikke det smakte iste.[/quote'] Anbefaler den med ferskensmak. Jeg falt iallefall for den. Har ikke smakt sitron, doh.
-Fisken- Skrevet 14. juni 2004 #33 Skrevet 14. juni 2004 Sitronsmak var ikke noe godt :-? Men fersken derimot :-) Den smaker akkurat som ice tea peach.
Arkana Skrevet 14. juni 2004 #34 Skrevet 14. juni 2004 Ok, dere har overtalt meg. Fun Light iste med ferskensmak skal kjøpes i morgen.
Miss Marple Skrevet 15. juni 2004 #35 Skrevet 15. juni 2004 Har akkurat oppdaget noe nytt på tefronten. Jeg har mynte i urtehagen min og prøvde en dag å ta fem-seks blader trekke i kokende vann. Det ble en fantastisk god te! Trenger ikke sukker en gang. OG jeg fikk min kjære til å smake og det første han sa var: "denne er sikkert kjempe god kald" og det var den!
Elle Melle Skrevet 15. juni 2004 #36 Skrevet 15. juni 2004 Jeg lager alltid store mugger med peppermynte-te som jeg har i kjøleskapet om sommeren. Det er ikke nødvendig med sukker bare den er skikkelig iskald. Veldig forfriskende (og billig hvis man går på apoteket og kjøper de store hvite urte-dunkene med peppermynte)!
Arkana Skrevet 15. juni 2004 #37 Skrevet 15. juni 2004 Har akkurat oppdaget noe nytt på tefronten. Jeg har mynte i urtehagen min og prøvde en dag å ta fem-seks blader trekke i kokende vann. Det ble en fantastisk god te! Trenger ikke sukker en gang. OG jeg fikk min kjære til å smake og det første han sa var: "denne er sikkert kjempe god kald" og det var den! Det hørtes godt ut!
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå