Gjest AnnKristin Skrevet 9. juni 2004 #1 Skrevet 9. juni 2004 Hørte en sang på radio for lenge siden, husker bare litt av refrenget som er omtrent slik: I never really had much fun So many things I've never done Er det noen som vet hvilken sang og artist detter er? Hilsen AnnKristin
Sarabi Skrevet 9. juni 2004 #2 Skrevet 9. juni 2004 Jeg har prøvd å leite etter de to setningene overalt.. men kan ikke finne ut hvilken sang det er.... Si fra om du finner ut da? Blei kjempe nysgjerrig nå..
Gjest Phair Skrevet 9. juni 2004 #3 Skrevet 9. juni 2004 Finner ingenting jeg heller. Men er den norsk, er det mann eller kvinne, er det ballade? Give us some info!!!
-Fisken- Skrevet 9. juni 2004 #4 Skrevet 9. juni 2004 Det hørtes ganske kjent ut.. Hm. Hvordan type sang var det? Rock, pop, ballade osv?
Gjest AnnKristin Skrevet 9. juni 2004 #5 Skrevet 9. juni 2004 Det er en mann som synger, og egentlig minner sangen meg litt om David Bowie. Har ikke peiling på om det er norsk eller utenlandsk artist / gruppe som fremfører den. Skal ikke garantere 100 % at refrenget jeg husker to linjer av er ordrett altså, kan godt hende jeg har byttet plass på de to setningene for den del - det er jo så lenge siden jeg hørte den. Har selv søkt på letssingit og annet, men finner den f.. ikke Hørte den første gang i 1994, og har bare hørt den en gang etter det, begge ganger på radio - selvfølgelig ble det ikke sagt noe om hvem som sang. ÅÅÅÅ - den dukker med jevne mellomrom opp i hodet mitt - og jeg vil finne den så jeg kan høre den igjen!
Gjest AnnKristin Skrevet 9. juni 2004 #6 Skrevet 9. juni 2004 Det er vel en ballade. Litt rocka, ikke suppesøt. David Bowie aktig - er det mest beskrivende jeg kan finne. AnnKristin
Pip Skrevet 9. juni 2004 #7 Skrevet 9. juni 2004 Trur eg veit kva for ein song du meinar! 'I have never had much fun, there's so many things I've never done I didn't know that it would be like this...' Er det den? Finn ikkje teksten på nettet, og eg hugsar jo aldri kva for artistar som gjer kva for låtar, så dette vart nok uansett ikkje til så mykje hjelp... men stilig låt i alle fall!
Gjest AnnKristin Skrevet 9. juni 2004 #8 Skrevet 9. juni 2004 Jeg tror helt sikkert vi snakker om samme sang ja. Synd du ikke husker hvem som har han. Får håpe noen annen husker det nå som du rettet opp teksten og la til enda en linje! AnnKristin
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå