Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har kjøpt meg vannfast mascara som jeg VIRKELIG kan anbefalle dere. Den heter: LANCOME, 01 Amplicils.

Den er helt genial.

Hadde den på meg en lørdagskveld på byen, deretter vasket jeg ansiktet med vann og såpe da jeg kom hjem, gikk å la meg og dusjet leeeeng dagen etter. Den satt like godt!!! Etter dusjen ble jeg litt svart under øynene, men da hadde jeg stått der en stund. deretter fjernet jeg den skikkelig med fjerner. DA først gikk den helt bort!! Så denne er det bare å løpe å kjøpe. Ikke så himmla dyr heller.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Så flott!

- gratulerar med kjøpet!

Veit du om den er allergitesta?

Skrevet

Nei, det står det ingenting om :roll: .

Du kan jo høre på parfymeri.

Skrevet

Det er jo min faste mascara jo! Har ogsaa en liten en fra Lancome, som fulgte med et sminkeskrin derfra, som heter Flextencils, den er enda bedre synes jeg (kanskje fordi Amplicils er litt toerr naa). Godt valg, hvertfall :wink:

Tror forresten det meste fra Lancome er allergitestet, det er jo et respektabelt kosmetikkfirma.

Skrevet

Takk for tipset. I KK nr. 23 er det en stor mascaratest og der kom feks L`Oreal sin godt ut og den var billig også. Husker ikke i farten navnet på den som var best i test.........vent litt......løpe end og hente bladet........

Skrevet

......og best i test var Chanel, extreme cils, waterproof :wink:

Sprang innom badet på tur opp igjen og det viser seg at jeg har jo Lancome Amplicils så da trenger jeg jo ikke tenke på å kjøpe ny :sjarmor:

Syntes den var god nemlig. Har sett utallige gråtefilmer og ingen rennende mascara (har nettopp byttet merke)

Skrevet

D var kjekt å vite!Eg har alltid brukt max factor waterproof men den e så kjedelig!

Eg har prøvd noe nytt bare en gang,d var et eller annet waterproof av Nivea og d var slett ikke d.Bitteliten vanndråpe griset alt på trynet!

men kanskje eg kan prøve d der!

Skrevet
D var kjekt å vite!Eg har alltid brukt max factor waterproof men den e så kjedelig!

Eg har prøvd noe nytt bare en gang,d var et eller annet waterproof av Nivea og d var slett ikke d.Bitteliten vanndråpe griset alt på trynet!

men kanskje eg kan prøve d der!

Nivea var også med i testen og dette er KK`s kommentar:

"Ser fint ut på, men holder seg ikke så godt i vann. (og det var jo litt av poenget."

Skrevet

Har kjøpt Kanebo 38grader.Kjempefin! flere som har nevnt den.

m

Skrevet

Denne har jeg, men den anbefales overhodet ikke. Skjønner ikke at den kom så godt ut, for den gir skikkelige sorte ringer under øynene etter å ha brukt den 1 dag.

Selv anbefaler jeg Kanebo 38°. Suveren!

  • 4 år senere...
Gjest Mad Make-Up Faerie
Skrevet

Anbefaler:

Open Eyes Ulimate Endless Lengthening Natural Curve fra Biotherm (min favoritt for naturlig look!)

2000 Calorie fra MaxFactor (perfect til korte vipper, krøller vippene dine, gir både lengde og volum. Min absolutte favoritt!!!)

LashArchitect fra L'Oreal (anbefaler å bruke vippebørste om du bruker denne for den kan klumpe seg litt, men har opplevd at den holder veldig lenge)

Define-A-Lash fra Maybelline (gummibørste som separerer og fordeler maskara'n jevnt og presist, som også har en liquid liner pen som er super, men med mindre du bruker den vannfaste opplever du nok at den ikke holder så lenge)

Great Lash fra Maybelline (denne har lenge vært en favoritt blant mange makeup-artister, noe jeg skjønner godt for den er super! anbefaler likevel å være litt forsiktig når du bruker den)

Amazing Lenght'n Build fra GOSH (dette er en mascara som du gjerne må ta på 2-3 lag for å få den ønskede effekten, men den er holdbar og VELDIG klumpefri!)

Håper du finner disse tipsene nyttig

  • 1 måned senere...
Gjest Gjest_Dina_*
Skrevet
Det er jo min faste mascara jo! Har ogsaa en liten en fra Lancome, som fulgte med et sminkeskrin derfra, som heter Flextencils, den er enda bedre synes jeg (kanskje fordi Amplicils er litt toerr naa). Godt valg, hvertfall :wink:

Tror forresten det meste fra Lancome er allergitestet, det er jo et respektabelt kosmetikkfirma.

Hva f... mener du med at Lancome er et respektabelt kosmetikkfirma?

De tester jo på dyr!

gå inn på dyretesting.no

ikke vær så j.... uopplyst!

  • 2 uker senere...
Gjest juni brud
Skrevet

Jeg opplever at stort sett alle mascaraer drysser, så jeg blir sort under øynene.

jeg er også veldig sensitiv, og blir lett alergisk.

Er det noen som har en de kan anbefale? Vil jo være finest mulig på bryllupsdagen.

Skrevet

Lancôme sin er kjempebra:)

Men for guds skyld ikke vask ansiktet med vann og såpe.. det gjorde min mormor og hun fikk rynker allerede i tyveårene.. men de hadde jo ikke så mye annet på den tiden..

Gjest prateprata
Skrevet

5 år gammel tråd! Wow! Men jeg slenger meg på junibrud sitt spørsmål,

NOEN TIPS TIL MASCARA SOM IKKE DRYSSER?

samme om den er vannfast eller ikke.

Jeg elske Lancomes Hypnose(ikke vannfast), men det drysser så jeg blir flau.

Nattaklem!

Skrevet

Fem år gammel tråd ja.. det så jeg ikke.. :ler:

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...