Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Noen som vil spå min fremtid? Generell spå.

Endret av Kv84
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Nei.

Kan du ikke bare flekke opp noen av tarotkortene dine?

AnonymBruker
Skrevet

Når du har fått puslespillbitene i ditt liv mer på plass blir du mer harmonisk og et bedre liv venter deg. Men ha tåldmodighet, og spar på pengene dine.



Anonymous poster hash: 9099e...a44
Skrevet

Når du har fått puslespillbitene i ditt liv mer på plass blir du mer harmonisk og et bedre liv venter deg. Men ha tåldmodighet, og spar på pengene dine. Anonymous poster hash: 9099e...a44

Takk! :) Vet du mer?

Gjest Gjest
Skrevet

Kan du ikke bare flekke opp noen av tarotkortene dine?

Niks.

AnonymBruker
Skrevet

Takk! :) Vet du mer?

Du må tilgi deg selv og noen i ditt liv.

Anonymous poster hash: 9099e...a44

Skrevet

Du må tilgi deg selv og noen i ditt liv. Anonymous poster hash: 9099e...a44

Takk! Dette var spennende! :) Er du flink på kjærlighet også?

AnonymBruker
Skrevet

Du må ordne opp i livet ditt og nøste opp i gamle problemer før du kan få harmoni med deg selv og bli lykkelig. Du har en del gammelt som gnager på deg og du er fanget i et negativt tankemønster som går ut forholdet ditt til de rundt deg. Sett deg ned, lag en liste og jobb deg gjennom den. Du må kvitte deg med negative innflytelser og betemme deg for å være en positiv person så blir det indre livet ditt mye ryddigere. Alt kommer til å ordne seg :)



Anonymous poster hash: 5b047...ac4
  • Liker 1
AnonymBruker
Skrevet

Takk! Dette var spennende! :) Er du flink på kjærlighet også?

Du bør ikke finne deg en kjæreste nå, du er ikke "ryddig" nok mentalt til å tiltrekke deg en partner som du kan få noe godt og varig med. Vil råde deg til å ordne opp i alt ditt og fokusere på å elske deg selv en stund , så kommer den rette :)

Anonymous poster hash: 5b047...ac4

Skrevet

Du bør ikke finne deg en kjæreste nå, du er ikke "ryddig" nok mentalt til å tiltrekke deg en partner som du kan få noe godt og varig med. Vil råde deg til å ordne opp i alt ditt og fokusere på å elske deg selv en stund , så kommer den rette :)Anonymous poster hash: 5b047...ac4

Jeg kommer nok ikke til å klare å forandre meg :(

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...