Gjest Pterodactylkake Skrevet 31. mai 2004 #1 Skrevet 31. mai 2004 jeg har fått slikt sett med en neglfarge, en hvit, og en blank neglelakk. Jeg har nå neglfargen på. Men hvordan tar dere på det hvite jevnt? Jeg bommer så ser det bare ut som noe tul, svar mottas med takk (untatt uhøflige gjeste/registrertspydigbrukersvar)
Pusebaby Skrevet 31. mai 2004 #2 Skrevet 31. mai 2004 Noen sånne sett er det små klistremerker med som man setter på neglen så man bare får den hvite lakken der den skal liksom.... Har du ikke de klistregreiene må du bare prøve å få det riktig, dra kosten nedover med rillene i neglen og mal bare akkuratt der det er hvitt fra før.
Gjest Butterflygirl Skrevet 31. mai 2004 #3 Skrevet 31. mai 2004 Eller så kan du bruke tape på tuppen av neglen din. Men da lønner det seg å ikke påføre den gjennomsiktige lakken. Du må ikke følge det til punkt og prikke. For jo flere lag neglelakk, jo kortere levetid. Bruker french manicure ofte og har prøvd det meste. Jeg gjør sånn: hvit på tuppen, så den lysebeige eller lyserosa, eller egen smak og så blank. trenger ikke å ta blank før hvit på tuppen. du kan kjøpe hvite negletape på cubus. de har en pakke med masse forskjellige typper, runde, spisse osv. koster rundt 50kr. lykke til!
Gjest Pterodactylkake Skrevet 31. mai 2004 #4 Skrevet 31. mai 2004 Tusen takk for råd men jeg må gå med neglelakk for de har blitt så lange at det føles ut som de vokser oppover hvis ikke! :-? Jeg finner nok ut av noe, nå tar jeg heller på min blåe med glitter i, hihihii tjihihii!
Miapia Skrevet 1. juni 2004 #5 Skrevet 1. juni 2004 For jo flere lag neglelakk' date=' jo kortere levetid. [/quote'] Er det sant? Oj, jeg som har alltid trodd det var motsatt og lagt på lag på lag! :oops:
Gjest Butterflygirl Skrevet 1. juni 2004 #6 Skrevet 1. juni 2004 Det er min erfaring. Jo flere lag, jo tykkere blir neglelakken. Og etter en kort stund (1dag) så kan du bokstavelig talt fra av hele neglelakken. Det er helt sant.
Gjest Butterflygirl Skrevet 1. juni 2004 #8 Skrevet 1. juni 2004 Jeg vet' date=' jeg pleier å spise den [/quote'] Hahahahaha
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå