Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Gjest Estrela
Skrevet

Noen som har spurt, og fått (gjerne

litt for) ærlige svar? :wink:

Og vær så snill, ikke skriv: "Han synes jeg er sexy!" Det er jo selvsagt, så lenge han er sammen med deg bør han jo synes det.

Det jeg lurer på er om noen her har stilt dette spørsmålet til mannen: "Hva synes du er sexy hos jenter?" ...og så fått svar som du i ettertid innså at det ville du kanskje helst ikke vite?

Om du vet hva han synes er sexy, hva har du gjort med den informasjonen? Gjemt den bakerst i hodet (og tenker i dette øyeblikk: Forbannede Estrela som måtte minne meg på det!), brukt den til å gjøre noen forandringer med deg selv, ler du av din manns preferanser, eller hva?

Vil gjerne høre om noen har å fortelle. :-)

Synes det er interessant.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg vet at samboeren min liker at jeg er litt opptatt av å se ok ut, og at jeg tar vare på meg selv med trening osv. Han synes også jeg er sexy med litt langt hår. Dessuten han synes han jeg er sexy når jeg bruker undertøy i samme sett, og han synes definitivt at jeg er sexy når jeg bruker strømper med holder eller stay ups. Ellers liker synes han jeg er sexy når jeg tar initiativet til sex og virkelig viser at jeg er kåt på ham.

KB

Skrevet

spørsmålet var vel kanskje mer generelt om jenter.. nei, det vil jeg ikke spør om.. jeg orker ikke spør om noe unødvendig jeg kanskje ikke vil like svaret på.. blir bare pes det.. hehe.. men min liker stramme romper, g-streng, utringninger, og veldig pene jenter/småjenter.. noen menn som ikke gjør?

Gjest Oslo Summer Parade
Skrevet

Min eks- kjæreste fortalte med stjerner i blikket om at han pleide å stå langs veikanten på Karl Johan å glane seg ihjel på alle de mindreårige jentene som vrikker seg på trailere under Summer parade...Han sa han pleide å knipse bilder av jentene i ulike posisjoner. Han sa også at favorittbildene var fra et par år siden der jentene er kledd i techno-klær, dvs. minst mulig klær, store pupper, utringninger og...behøver jeg si mer?

Dette såret skikkelig å høre ham si noe slikt når vi var sammen. Han lot bildene av de utfordrende jentene ligge fremme også..Så man kan gody si han var FOR ærlig, ja...

Gjest Tristessa
Skrevet

I følge kjæreste er jeg den peneste jenten i hele verden som han vet om, men at jeg er finere med langt hår. Nekter egentlig å tro på dette, men siden han har sagt dette i fire år, står jeg egentlig fritt til å se ut som jeg vil (noe annet ville forresten vært fullstendig idiotisk). Prøver å passe litt på vekten forresten. Vil ikke at kjæreste skal synes at verdens peneste jente er en ufiks dundre. :ler:

Gjest Anonymous
Skrevet

Mannen min liker pene bryster (ikke for store men faste) også ser han på rumper (som ikke skal være for stor eller flat). Han har ikke sans for runde damer, og har heller ikke sans for veldig jålete, vulgære eller kjedelige damer. Han fasineres (som alle andre menn?) av pene fjes, men særpreg er viktig for ham. Også liker han lekenhet, spontanitet, og sjarm. Når det gjelder seksuell tenning, er det vel noen basic ting som er felles for de fleste menn (tror alle menn tenner på unge, pene, velformede og halvnakne, vrikkende damer :roll: ) også tenner han på at jeg er aktiv og tar initiativ og viser at jeg vil ha ham. Så tenner han på nakenhet, klær som viser former, korte skjørt, etc.

Skrevet

Det er veldig vanskelig å hale slike ting ut av min kjæreste, for alt han sier er at alt ved meg er sexy, ingen andre kan måle seg med meg, osv.. :roll:

Men litt har jeg da lirket ut av han! han liker langt, mørkt hår og brystene må være faste og ikke for store. en fin rompe er også viktig for han. tror nok han hadde likt hvis jeg hadde vært litt mer sportslig av meg, for han liker veldig godt jenter i fotballdrakt :ler:

Gjest Anonymous
Skrevet

Kjæresten min liker slanke, nette jenter med små, faste pupper og langt, mørkt hår. Noe jeg gremmes litt over, siden jeg har noen kilo for mye, slaskepupper i C-cup og halvlangt, mørkt hår. Hehe... Skulle kanskje vært født asiat, så jeg kunne leve opp til idealet. Not...

Han synes det er sexy med jenter som sminker seg pent og naturlig. Og så liker han g-streng, høye hæler, trange jeans og hvite, enkle, ettersittende topper som avslører brystvortene litt.

Det er visst også veldig sexy med jenter som viser at de elsker sex og er veldig frisinnede. Tenåringer er mye mer sexy enn damer i 30-åra.

Litt av en liste å leve opp til. Jeg gidder ikke å prøve, han liker meg heldigvis selv om jeg bare lever opp til et par av punktene på sexy-lista hans.

Dette er forresten snakk om en mann i midten av tredveårene.

Skrevet

Jeans-rompe.

... Derfor går jeg mest i jeans....

Gjest Anonymous
Skrevet
Kjæresten min liker slanke, nette jenter med små, faste pupper og langt, mørkt hår. Noe jeg gremmes litt over, siden jeg har noen kilo for mye, slaskepupper i C-cup og halvlangt, mørkt hår. Hehe... Skulle kanskje vært født asiat, så jeg kunne leve opp til idealet. Not...

Han synes det er sexy med jenter som sminker seg pent og naturlig. Og så liker han g-streng, høye hæler, trange jeans og hvite, enkle, ettersittende topper som avslører brystvortene litt.

Det er visst også veldig sexy med jenter som viser at de elsker sex og er veldig frisinnede. Tenåringer er mye mer sexy enn damer i 30-åra.

Litt av en liste å leve opp til. Jeg gidder ikke å prøve, han liker meg heldigvis selv om jeg bare lever opp til et par av punktene på sexy-lista hans.

Dette er forresten snakk om en mann i midten av tredveårene.

:o Kanskje du skulle sett deg om etter en MANN?

Skrevet

Prøvde mange ganger å lirke ut av exen hva han syntes var sexy. Han pleide ikke si så mye om slikt. Men en ting fikk jeg vite: Han tente på damer i dress.

Kjøpte dressjakke jeg, dyr var den, og jeg føler meg ikke så komfortabel i den heller. Planen min fungerte ikke, og han dumpet meg likevel :(

Gjest Pterodactylkake
Skrevet

Det har jeg faktisk jeppjepp! Han sa øyne, smil og hofter er viktigst!

Skrevet

Min mann synes det er sexy med: hotpants-truser, langt hår, flat mage, jenter på motorsykkel, smilet mitt, nabo dama :-x :wink: og så er jeg overbevist om at han må ha sterke seksuelle følelser for bilen sin. :ler:

Han synes også at det er sexy med jenter som har sterke meninger og som står på sitt.

Og så påsto han at jeg var sexy når jeg gikk gravid. :klø: (er litt usikker på den da)

Men selvfølgelig så synes han at jeg er sexy nå. Håper jeg :wink:

Gjest Anonymous
Skrevet
Og så påsto han at jeg var sexy når jeg gikk gravid. :klø: (er litt usikker på den da)

Det behøver du ikke være. Han snakket garantert helt sant.

Jeg tror de fleste av oss menn er programmert til å synes at graviditet er ustyrtelig vakkert. Forstå det den som kan. :ler:

Skrevet

Det behøver du ikke være. Han snakket garantert helt sant.

Jeg tror de fleste av oss menn er programmert til å synes at graviditet er ustyrtelig vakkert. Forstå det den som kan. :ler:

Helt enig, dere jenter er så flotte med babymagen :tommelsmil:

Gjest TomKrus
Skrevet
Jeg tror de fleste av oss menn er programmert til å synes at graviditet er ustyrtelig vakkert. Forstå det den som kan. :ler:

Fullstendig forståelig utfra et evolusjonistisk og biologisk perspektiv. Jo vakrere vi synes våre gravide kvinner er, jo mer vil vi ta vare på dem og jo større er sannsynligheten for at vårt avkom vil leve videre. Men jeg synes faktisk at andre gravide kvinner også er vakre(re). Kanskje det er slik at i tidligere primitive/før-monogame tider så visste man ikke nødvendigvis hvilken kvinne som bar på ditt avkom, og du måtte dermed vise dem alle litt ekstra oppmerksomhet.

Er ikke naturen vakker :)

Skrevet

Nei, den stinker. Ellers ville menn rett og slett bare likt kvinner slik de er, uansett alder eller puppestørrelse... Denen tråden sier jo sitt. Jeg har vært sammen med menn som har vært 8 år eldre og 7 år yngre, og gjengangeren er at vi helst skal kunne ha en rolle i Baywatch, sånn ideelt sett, hvis DE kunne valgt selv. Og siden den jevne nordkvinne ikke ser sånn ut, må vi pent bare synes det er helt ok og ikke ta oss nær av at de sikler etter fjortiser, jenter i pornofilmer og andre ting som kanskje er LITT anneredes enn det vi egentlig kan forholde oss til selv.

En kamerat av meg sa han syntes jeg er sexy, og han lurte på om jeg hadde god selvfølelse selv. Jeg sa jeg var fornøyd med meg selv for min egen del - jeg er virkelig glad i den kroppen jeg har, etter at jeg fikk barn - men at jeg ikke liker å være sammen med menn lenger, rett og slett fordi jeg er DRITT lei av å føle meg mindre enn bra nok for en annen person, når jeg egentlig er fanden så bra nok. Jeg tenner ikke på menn lenger, rett og slett fordi jeg finner tenningsmønsteret til de fleste menn ganske så ynkelig. Jeg ser ok ut til å ha fått et barn, men selvsagt ser jeg ikke ut som en 20 årig puppedame - og den forskjellen legger selvsagt en mann merke til. Har i grunnen bare et problem, og det er at jeg ikke er lesbisk, jeg tenner ikke på kvinner heller... men jobber med saken, he-he...

Jeg har bare gitt opp hele greia - jeg får fenomenale orgasmer helt på egen hånd, så hvorfor jeg skal involvere meg med en fyr og lide av dårlig selvfølelse er mer enn jeg kan fatte. Jeg er en god mamma, for en sønn som digger meg og kroppen jeg bor i akkurat for det den er, og ikke som et objekt - og den kjærligheten er mer verdt enn ganske mye annet.

Gravide kvinner er utrolig vakre, blussende kinn, blanke øyne og i det hele tatt - skulle bare mangle at kjæresten din synes det!!

Gjest Hillary..
Skrevet

Fullstendig forståelig utfra et evolusjonistisk og biologisk perspektiv. Jo vakrere vi synes våre gravide kvinner er, jo mer vil vi ta vare på dem og jo større er sannsynligheten for at vårt avkom vil leve videre. Men jeg synes faktisk at andre gravide kvinner også er vakre(re). Kanskje det er slik at i tidligere primitive/før-monogame tider så visste man ikke nødvendigvis hvilken kvinne som bar på ditt avkom, og du måtte dermed vise dem alle litt ekstra oppmerksomhet.

Er ikke naturen vakker :)

Veldig på siden, men Tom Krus (gratulerer med bilde!), når var disse før-monogame tidene? Jeg antar du mener en historisk periode hvor familieforhold ikke var regulert. Her må du virkelig hjelpe meg, altså!

:o

Gjest glamourgirl
Skrevet

Pupper, kjæresten min tenner på pupper, store pupper, romper (kvinnelige), langt hår, øyne og lepper.... Dette gjorde han før vi ble kjærester også, så det var ikke sånn han sa for å imponere meg... Siden jeg er en kvinnelig kvinne med gigapupper, langt hår, store øyne og store lepper, passer dette bra :ler:

Gjest gjesta
Skrevet

Kjæresten min synes romper, høye hæler, nette føtter, jenter i skjørt, øyne, søte neser, slanke jenter, fregner, pupper er sexy.

Det er nok av og til jeg husker hva han har sagt, spesielt det med rompa. For jeg er ikke fornøyd med min, og så den bemerkninga likte jeg ikke :/ Dessuten er jeg ikke så veldig slank, men alle de andre punktene på listen hans passer til meg.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...