Gjest Kajsa-krabat Skrevet 31. mai 2004 #1 Skrevet 31. mai 2004 (endret) --- Endret 22. juni 2009 av Kajsa-krabat
Arkana Skrevet 31. mai 2004 #2 Skrevet 31. mai 2004 Mange er jo svært gode venner med sin eks (gjerne den nåværende partneren også) uten at det ligger gamle følelser eller uoppgjorte ting igjen. Da synes jeg det virker veldig unaturlig å ikke skulle invitere ham/henne bare fordi den personen var en tidligere kjæreste. Og om man ikke er venner med eksen i det hele tatt så er vel ikke dette noen problemstilling.
Cajsa Skrevet 31. mai 2004 #3 Skrevet 31. mai 2004 Min eks er min kjæres forlover :o Får han ikke være med på utdrikkingslaget da??
Gjest Kajsa-krabat Skrevet 31. mai 2004 #4 Skrevet 31. mai 2004 tror dere misforsto meg litt, det jeg mener er å bruke brudens alle exer til latter for alle under utdrikknngslaget, og den kommende brud er min venninne, jeg vet det ikke bare har vært lett for henne disse bruddene med exer som har betydd utrolig mye for henne.......... Og da mener jeg ikke det skal få ødelegge utdrikkningslaget hennes, jeg kjenner henne såpass at jeg vil da gi henne noe annet å basere sitt drikkelag på enn hennes tunge os såre brudd med exer! og det "gode" forslaget med t-skjorte med alle exene på og en videohilsen fra alle exene syntes jeg bare var totalt forkastelig. Men vi er da alle forskjellige og liker og reagerer forskjellig på forskjellige tin da..... Og selv om jeg og min Ex er bestevenner så kommer jeg ikke til å by han i mitt bryllup.
Grooo Skrevet 31. mai 2004 #5 Skrevet 31. mai 2004 Nå forstår jeg hva du mener. Og NEI, jeg synes absolutt ikke man skal trekke inn historier, bilder etc. av ekser i ett utdrikkningslag. Synes generelt ikke noe om utDRITNING i slike lag, og i alle fall ikke om dette!
Gjest Lompa Skrevet 1. juni 2004 #7 Skrevet 1. juni 2004 Hva behager???? Det synes jeg høres helt "på trynet" ut, og hadde noen gjort noe sånt mot meg, hadde jeg bare, på særdeles kaldt og og høflig vis, ønsket dem en fortsatt hyggelig aften og gått hjem. Er det ex`er man er venn med, som er invitert som gjester,HELT GREIT. Men å invitere dem på rad og rekke til MORO for de andre er IKKE utdrikking, men UTDRITING!
Murf Skrevet 1. juni 2004 #8 Skrevet 1. juni 2004 var i et utdrinkingslag der det ble bomma på det.. dog var det ikke hun som arrangerte laget som dro inn en eks, men en kompis som skulle ordne en av aktivitetene. Den som skulle hjelpe kompisen meldte avbud, og da spurte han om eksen hennes kunne hjelpe til i stedet. Klønete... Var et litt kjipt brudd, så de var ikke helt på talefot. nei, la være. Kan bli litt sur stemning.. m
frosken Skrevet 1. juni 2004 #9 Skrevet 1. juni 2004 I min søsters utdrikningslag hadde de filmet et intervju med en ungdomsforelskelse - de fikk han til å si mye tull om at min søster var den peneste i verden og at han aldri hadde kunnet glemme henne. Det ble morsomt - både for oss og vår søster (som ikke har sett denne fyren på 10 år) MEN å ta med exer, hvor det har vært såre brudd osv på den måten som ble beskrevet over - ville ikke jeg gjort om jeg skulle arrangere.
Lissemor Skrevet 3. juni 2004 #10 Skrevet 3. juni 2004 Min ex;faren til datteren min,skal være toastmaster:) Jeg,han,og min tilkommende mann er verdenes beste venner:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå