Gå til innhold

net-a-porter og utortollet gods


Anbefalte innlegg

Skrevet

Bestilte fra net-a-porter og fikk inntrykk av at alt skulle være inkludert i prisen, dvs toll, frakt, moms. Det var også det jeg leste i en test hos klikk.no.

Varen ble levert etter bare noen dager, men det er klistret på en lapp med "ufortollet gods". Betyr dette at den kjøres gjennom systemet likevel og jeg får regning på moms i etterkant? Isåfall må jeg vel styre og ringe rundt for å prøve å ordne opp :(



Anonymous poster hash: 875c7...3a7
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har bestilt derfra to ganger og har ikke fått noen gebyrer i etterkant, men jeg kan dessverre ikke huske om det sto noe spesielt på eskene.



Anonymous poster hash: e7c6e...5f8
Gjest Lille-pus
Skrevet

jeg har ikke kjøpt noe hos net-a-porter, men dersom du har betalt mva og eventuell toll samtidig som du betalte for varene så skal det stå på kvitteringen.

Sjekk der først om du alt har forhåndsbetalt "VAT" (mva) og så "Local taxes and/or Duties" (toll føres opp her).

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...