AnonymBruker Skrevet 20. februar 2014 #1 Skrevet 20. februar 2014 Hva synes dere om dermalogica? Og hvor kjøper dere dette merket? Anonymous poster hash: 4be0e...172
Lista Skrevet 20. februar 2014 #2 Skrevet 20. februar 2014 Jeg liker rensen deres; ultracalming cleanser. Kjøper den i USA eller på eBay.
troikaen Skrevet 21. februar 2014 #3 Skrevet 21. februar 2014 Bruker rensene til Dermalogica, både Special Cleansing Gel og MediBac Cleansing gel i perioder hvor jeg har mer rævva hud. Også glad i Microfoliant skrubben og Precleanse, som er en olje man kan bruke for å få løst opp sminken før man bruker rens. Brukte et serum fra de tidligere, Skin Renewal Booster - funker ca som MD Formulation sitt Continious Renewal Serum. Tidligere har jeg også brukt fuktighetskrem fra Dermalogica, Active Moist. Var fornøyd med denne i flere år, men byttet til Matis nå og den er bedre for meg. Har også en tube med Skin Hydrating Mask i skapet, den er digg men ikke den beste fuktighetsmasken jeg har brukt. Kjøper som Lista enten i USA eller på eBay, på eBay liker jeg brandnamesskincare og jennysskincare. Sistnevnte er som regel billigst og utrolig rask og det blir sjelden moms.
Luna11 Skrevet 21. februar 2014 #4 Skrevet 21. februar 2014 Jeg elsker Dermalogica! Jeg har tørr hud, og har de siste fire årene slitt av og på med urenheter, og det har tidvis vært ganske ille. Har prøvd alt fra MD Formulations til Decleor til Matis og Exuviance, men så bestemte jeg meg i vinter for å prøve dermalogica, og huden min har blitt så utrolig forbedret. Nå er den ferskenmyk og glødene og helt fri for urenheter. Det er så deilig å ikke trenge foundation mer, og å kunne styke seg selv på kinnet uten at det er ruglete. Produktene jeg bruker er Special cleansing gel, skin hydrating booster og skin smoothing cream. Enkelt og greit, og jeg er så fornøyd!
^^Belle^^ Skrevet 21. februar 2014 #5 Skrevet 21. februar 2014 Det eneste jeg har vært fornøyd med med Dermalogica var fuktsprayen. Active Moist heter den tror jeg. Dritgod!
AnonymBruker Skrevet 21. februar 2014 #6 Skrevet 21. februar 2014 Hvilken fuktighetskrem fra dermalogica er best? Anonymous poster hash: 4be0e...172
OPIgirl Skrevet 22. februar 2014 #7 Skrevet 22. februar 2014 Det eneste jeg har vært fornøyd med med Dermalogica var fuktsprayen. Active Moist heter den tror jeg. Dritgod! Active Moist er en lett fuktighetskrem. Fuktighetssprayen heter enten Multi Active Toner, Antioxidant hydramist eller Ultracalming mist :-)
^^Belle^^ Skrevet 22. februar 2014 #8 Skrevet 22. februar 2014 Active Moist er en lett fuktighetskrem. Fuktighetssprayen heter enten Multi Active Toner, Antioxidant hydramist eller Ultracalming mist :-) Da var det Multi Active Toner jeg tenkte på. Takk!
Gjest kassycat Skrevet 22. februar 2014 #9 Skrevet 22. februar 2014 Noen som har prøvd den der solkremtingen deres, som man kan ha under hvilken som helst fuktighetskrem?
Amarone Skrevet 22. februar 2014 #10 Skrevet 22. februar 2014 Har vært veldig fornøyd med Dermalogica, og brukt blant annet dermal clay cleanser, skin smoothing cream, og mutivitamin power firm masque (beste maske ever!). Nå har jeg sluttet med Dermalogica fordi produktene har parabener.
troikaen Skrevet 22. februar 2014 #11 Skrevet 22. februar 2014 Hvilken fuktighetskrem fra dermalogica er best?Anonymous poster hash: 4be0e...172 Vanskelig å si når vi ikke vet hva slags behov huden din har
AnonymBruker Skrevet 23. februar 2014 #12 Skrevet 23. februar 2014 Vanskelig å si når vi ikke vet hva slags behov huden din har Jeg har tørr og fuktighetsfattig hud. Har litt porer og for fort kviser dersom huden er misfornøyd. Er det active moist jeg bør gå for? Anonymous poster hash: 4be0e...172
AnonymBruker Skrevet 23. februar 2014 #13 Skrevet 23. februar 2014 Jeg har ikke vært særlig fornøyd med Dermalogica, bortsett fra daily microfoliant og leppepomaden. Rensene ødela huden min fullstendig, kremene gir alt for lite til min hud og udrøye i bruk. Anonymous poster hash: 94548...641
Lady Skrevet 23. februar 2014 #15 Skrevet 23. februar 2014 Ikke fornøyd med Dermalogica. En hudpleier prakket på meg en hau av dermalogica produkter, og sa de skulle hjelpe mot den urene huden min. Men produktene hjalp overhode ingenting.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå