Gå til innhold

katten min er død.


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg måtte ta det kjipe valget å avlive katten min idag. Den fikk indre blødninger og det skjedde i løpet av et par timer. Trolig blitt påkjørt eller falt ned fra stor høyde når den var ute. Den hadde neppe overlevd narkosen som de sa så det var det riktige valget. Jeg føler meg bare så ufattelig trist og har det helt j.. akkurat nå.

Videoannonse
Annonse
Gjest HappyWaffle
Skrevet

uff så vondt :'( kondolerer. veit så godt hvordan du har det :trist:

Skrevet

Takk. Jeg har heldigvis tre katter til men ingen kan erstatte han så klart. Kunne lnske jeg viste hva som skjedde konkret sannsynligvis får jeg aldri vite det. Han var helt frisk i går. Så skjedd idag og var umulig å oppdage.

Skrevet

:hjerte: klem til deg! Så trist å høre.

Gjest snoopy_93
Skrevet

Huff, avlivde den ene katten min for snart et år siden og det var helt jævlig. Gråt til det kjentes ut som at øyelokkene mine skulle sprekke.

Føler med deg og kondolerer! :dagens-rose::kose:

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...